Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12769
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3824. Żona myśli, że do niej wróci, a on zamieszkał z nową dziewczyną

W 3824. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 23 maja o 20.15 w TVN) Kamil dowiaduje się, że Natan oszukuje jego córkę. Monika ma nadzieję na powrót do Damiana. Berg dowiaduje się, kim naprawdę jest Alina.

"Na Wspólnej": Odcinek 3824. Kamil wściekły na Natana

Karolina mówi Natanowi, że zgodzi się na rozwód, jeśli ten zapłaci jej 10 tysięcy złotych. Chłopak prosi swoją matkę, by jej znajomy prawnik spojrzał na dokumenty o zakończeniu małżeństwa. O wszystkim dowiaduje się Kamil. Żąda, by Natan przestał okłamywać  Ulę i powiedział jej prawdę o swoim małżeństwie.

"Na Wspólnej": Odcinek 3824. Monika liczy, że zejdzie się z Damianem

Monika łudzi się, że Damian wciąż ją kocha. Ostatnio świetnie im się rozmawiało, nawet ucałował ją na pożegnanie. Mężczyzna rozwija w tym czasie swoją znajomość z Martyną. Kobieta wita go śniadaniem, po którym oboje pozwalają sobie na nieco więcej czułości.

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3824. Berg okrywa prawdę o Alinie

Alina sprawdza dokumenty i o wszystko dopytuje, co irytuje Berga. Bogdan domyśla się, że informuje ona o wszystkim Urbańskiego. Z kolei Antek jest zachwycony dziewczyną. Ta mówi mu, że nie powinien być tylko mechanikiem. Wieczorem Berg odkrywa, kim naprawdę jest kobieta i co łączy ją z nowym szefem. 

"Na Wspólnej": Odcinek 3824. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3824. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w czwartek 23 maja o 20.15 w TVN.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy