Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 8839
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Córeczka na 30. urodziny!

Magdalena Górska, czyli Ewelina z "Pierwszej miłości" i Iza z "Na dobre i na złe", została mamą! Córeczka Magdy przyszła na świat 21 września - dokładnie w dniu trzydziestych urodzin aktorki.

Reklama

Mąż Magdy, Wojciech Urbański, czyli Michał z "Plebanii", podobno wprost oszalał ze szczęścia, gdy po raz pierwszy zobaczył córkę. Ucieszyła go informacja, że dziewczynka jest zdrowa, a Magda czuje się bardzo dobrze po porodzie. Uznał, że córeczka to najpiękniejszy prezent urodzinowy, jaki jego żona mogła dostać od losu!

Magda i Wojtek poznali się podczas studiów, ale wtedy jeszcze nie przypuszczali, że kiedyś stworzą rodzinę. Dopiero w ubiegłym roku zakochali się w sobie. Pobrali się w tajemnicy przed mediami w kwietniu. Dziś są już rodzicami...

Magdalena Górska jakiś czas temu zapowiedziała, że po urodzeniu dziecka zamierza przez kilka miesięcy całkowicie poświęcić się maleństwu. Do pracy na planie i w teatrze wróci dopiero na początku przyszłego roku.

- Teraz będę wykonywać zawód mamy, ale na pewno wrócę do aktorstwa, bo mam jeszcze dużo zawodowych marzeń i ambicji - powiedziała niedawno w wywiadzie.

Szczęśliwym rodzicom gratulujemy!

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Górska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje