Reklama

Full House

Pełna chata

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 84
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jodie Sweetin: Gwiazda "Pełnej chaty" kończy 40 lat! O jej skandalach było głośno!

Jodie Sweetin kończy 40 lat! Aktorka zdobyła popularność za sprawą roli w kultowym serialu "Pełna chata". Po zakończeniu emisji sitcomu zaczęła sięgać po używki, które sprowadzały ją na dno. Media chętnie opisywały skandale towarzyskie z jej udziałem. Dziś trudne czasy ma już za sobą i może cieszyć się pełnią życia!

Trudne dzieciństwo Jodie Sweetin

Jodie Sweetin urodziła się 19 stycznia 1982 roku w Los Angeles. Choć w młodości odniosła ogromny sukces, jej dzieciństwo było bardzo trudne. Pierwsze lata swojego życia Jodie spędziła pod opieką wujostwa, ponieważ jej biologiczni rodzice siedzieli w więzieniu.

Młoda Jodie marzyła o karierze aktorskiej. Robiła, co tylko mogła, by zaistnieć na ekranach. W końcu los się do niej uśmiechnął. Udało jej się wystąpić w kilku reklamach telewizyjnych, dzięki którym została zauważona przez twórców sitcomu "The Hogan Family". Epizodyczny występ w tej produkcji był jednocześnie jej aktorskim debiutem.

Reklama

Jodie Sweetin podbiła serca widzów

Na swój komercyjny sukces nie musiała długo czekać. Wkrótce zdobyła rolę w jednym z najpopularniejszych amerykańskich seriali, "Pełna chata", w którym występowała do 1995 roku. Fabuła serii koncentrowała się wokół losów wdowca wychowującego samotnie trzy córki. Produkcja, która zadebiutowała na antenie w 1987 roku, szybko zyskała uznanie widzów, a lata później, w dobie wznawiania popularnych seriali i filmów, jako jedna z pierwszych doczekała się kontynuacji. "Pełniejsza chata", czyli opowieść o przygodach dorosłej już DJ Tanner, zadebiutowała na Netflixie i była emitowana przez pięć sezonów.  

Choć po zakończeniu emisji sitcomu Jodie Sweetin występowała w wielu innych produkcjach, nigdy nie udało jej się powtórzyć sukcesu, który osiągnęła dzięki roli w "Pełnej chacie". W międzyczasie stała się też bohaterką wielu głośnych skandali.

Zobacz też: Ricky Gervais: "After Life", "The Office" i kariera popularnego komika

Jodie Sweetin miała problem z używkami

Po zakończeniu zdjęć do "Pełnej chaty" Sweetin zaczęła obracac się w nieodpowiednim towarzystwie, co poskutkowało uzależnieniem od narkotyków. Aktorka sięgała po nie, chcąc odciąć się od nudy. Nałóg ten szybko zaczął wymykać się jej spod kontroli. Aktorka coraz szybciej spadała na dno. Pod wpływem narkotyków pojawiła się na ślubie przyjaciółki. Podczas imprezy zasłabła i trafiła do szpitala.

Jej były mąż, Cody Herpin, starał się odebrać jej prawo do opieki nad córką i miał oskarżyć ją o prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Na szczęście Jodie Sweetin w porę się ocknęła i postanowiła podjąć walkę z nałogiem. Toczyła ją przez kolejnych 15 lat.

Podwójne szczęście Jodie Sweetin

Jodie Sweetin kończy dziś 40 lat i jest w świetnej formie. Mroczną przeszłość zostawiła za sobą i dziś realizuje się zarówno zawodowo jak i prywatnie. Na jej Instagramie pojawił się nawet urodzinowy wpis, w którym aktorka podzieliła się radosną informacją. Okazuje się, że kilka kilka dni temu na jej palcu pojawił się pierścionek zaręczynowy. Jej narzeczonym jest Mescal Wasilewski.

Wygląda więc na to, że najgorsze czasy Jodie Sweetin ma już za sobą i piątą dekadę życia zacznie z uśmiechem na twarzy i w towarzystwie ukochanej osoby.

Zobacz też: "Instrukcja kochania": Nowy hit Czwórki! Kto wystąpi w serialu? 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy