Reklama

Instrukcja kochania

Ocena
serialu
5,9
Przeciętny
Ocen: 18
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Instrukcja kochania": Nowy serial dla fanów komedii romantycznych!

Miłosne historie niczym z komedii romantycznych oraz perypetie sympatycznej vlogerki i jej przyjaciół zobaczymy w nowym codziennym serialu "Instrukcja kochania" na antenie Czwórki. Premiera już 17 stycznia, a emisja – od poniedziałku do czwartku o godz. 19:00. W obsadzie zobaczymy m.in. Konrada Skolimowskiego ("Barwy szczęścia"), a w roli głównej wystąpi Magdalena Król ("19+").

"Instrukcja kochania": O czym opowiada serial?

Główna bohaterka serialu, Anka Wiśniewska, prowadzi popularny vlog o miłości i własną firmę oferującą pomoc w sprawach sercowych. Wraz z dwiema przyjaciółkami, Majką i Niną oraz bratem, Adkiem, Anka pomaga znaleźć szczęście zgłaszającym się do niej kobietom i mężczyznom w różnym wieku, na różnych etapach życia i z różnymi problemami - od typowych kłopotów miłosnych, jakie zdarzają się każdemu z nas, po zupełnie wyjątkowe i zaskakujące.

Problemy w związkach i poszukiwania drugiej połówki, trudne wybory i rozstania, zdrady i tajemnice partnerów, uczuciowe niepowodzenia i komplikacje, nieśmiałość i obawy, pechowe doświadczenia i własne błędy... Choć skala wyzwań bywa pokaźna, Anka, Majka, Nina i Adek wierzą, że nie ma przeszkody, której miłość nie może pokonać, czasem tylko trzeba jej trochę dopomóc, w czym nieocenione okazują się atuty każdego z nich.
Anka jest dobrym psychologiem o dużej intuicji, a prywatnie trzydziestolatką, która niezachwianie wierzy w miłość. 

Reklama

Majka, przed którą Internet nie ma tajemnic, potrafi zdobyć każdą informację. Obeznana z wszelkimi nowinkami i trendami dwudziestolatka ma też wiele innych pasji, od motoryzacji po sztuki walki, które okazują się przydatne w różnych sytuacjach. 

Empatyczna i chętnie wspierająca przyjaciółki Nina jest współwłaścicielką kliniki medycyny estetycznej. Jej wyczucie stylu i elegancji jest bezcenne, gdy potrzebna jest zewnętrzna metamorfoza, ale jako kobieta po czterdziestce i po rozwodzie, ma też spory bagaż doświadczeń i życiowej mądrości, którą chętnie dzieli się z innymi. 

Męski punkt widzenia, humor i rozmaite - czasem zaskakująco trafne - obserwacje oraz detektywistyczne talenty wnosi do firmy siostry Adek, chłopak o złotym sercu, ale też niepoprawny podrywacz, który potrafi wszędzie się wkręcić i swoim urokiem nadrobić wszelkie braki.

Wszyscy czworo, choć im samym też zdarzają się emocjonalne wpadki,  dokładają starań, by historie ich klientów zakończyły się happy endem i za każdym razem bardzo angażują się w każdą z nich. Nic bowiem tak nie rozpala ludzkiej wyobraźni jak namiętna lub nieszczęśliwa miłość.

"Instrukcja kochania": Obsada serialu

W rolach głównych występują: jako Anka - Magdalena Król ("19+"), jako Majka - Maria Ruddick ("Sala samobójców. Hejter"), jako Nina - Olga Pęczak ("Przyjaciółki") i jako Adek - Konrad Skolimowski ("Barwy szczęścia").
"Instrukcję kochania" produkuje dla Czwórki firma Polot Media. Serial reżyserują Paweł Orwat i Marcin Szczerbic, zespołem scenarzystów kieruje Olga Kłys, producentem kreatywnym jest Maciej Świerzawski, a producentem nadzorującym - Paweł Biniek.

Zobacz też: "Behawiorysta": Krystian Pesta: Wykorzystuje internet do planowania zbrodni

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL