Papiery na szczęście

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 1031
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Papiery na szczęście": Jesienią nowe odcinki w TVN7

Mimo stosunkowo niskiej oglądalności w sezonie 2021/22, serial "Papiery na szczęście" powróci w jesiennej ramówce na antenie TVN7.

"Papiery na szczęście" to serial codzienny o miłości i przeznaczeniu, którego bohaterowie napotkają na swojej drodze wiele przeciwności losu. W dążeniu do szczęścia będą musieli stawić czoła licznym intrygom i rodzinnym tajemnicom. W serialu pojawią się również wątki komediowe oraz sensacyjne.

Serial opowiada historię Marty (Adriana Kalska), żony znanego piłkarza Krisa (Mateusz Kmiecik), która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama (Jakub Sasak).

Reklama

Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu "Zakochani po uszy" - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń.

"Papiery na szczęście": Serial powróci jesienią

Mimo stosunkowo niskiej oglądalności w sezonie 2021/22, serial powróci z nowymi odcinkami w jesiennej ramówce. 

Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl, Średnia widownia premierowych odcinków serialu "Papiery na szczęście", wyemitowanych w okresie od 6 września 2021 roku do 26 maja 2022 roku wyniosła 242 tys. osób. Dla porównania, ostatni sezon "Zakochanych po uszy” emitowany w tym samym paśmie śledziło o 110 tys. osób więcej.

Zobacz też:

"Papiery na szczęście": Adriana Kalska przeżyła trudne chwile na planie

Gwiazda "Papierów na szczęście" w ciąży? Karolina Bacia jak jej bohaterka?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Papiery na szczęście

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama