Papiery na szczęście

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1143
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazda "Papierów na szczęście" w ciąży? Karolina Bacia jak jej bohaterka?

Karolina Bacia, aktorka znana m.in. z seriali "Stulecie Winnych", "Na Wspólnej" i "Papiery na szczęście", jest w ciąży? Aktorka znana z duetu Make Life Harder pokazała "kadr z brzuszkiem", który pojawił się właśnie na jej profilu na Instagramie. Internauci pospieszyli z gratulacjami. Czy jednak nie za wcześnie?

Karolina Bacia jest w ciąży?

Karolina Bacia to aktorka filmowa, dubbingowa oraz teatralna. Serialowa publiczność z pewnością kojarzy ją z takich produkcji jak m.in. "Na Wspólnej", "O mnie się nie martw", "Przyjaciółki" czy "papiery na szczęście".

Aktorka stworzyła także niezapomnianą kreację Mani w hicie TVP "Stulecie Winnych". Gwiazda wcielała się w tę postać przez dwa pierwsze sezony, a obecnie "starszą" Manię gra Magdalena Walach.

Obecnie aktorka wraz ze swoim partnerem - Jakobe Mansztajnem - przebywają na wakacjach we Włoszech. Bacia prezentuje na swoim Instagramie zdjęcia i filmiki, gdzie dokumentuje podróż, również jej kulinarną część - włoskie uczty.

Reklama

Plotkarskie media podchwyciły temat i już wieszczą, że 31-letnia aktorka jest w ciąży, a radosną nowinę przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Sypią się gratulacje. Karolina Bacia jak jej bohaterka?

Ostatnie zdjęcie i InstaStories utwierdziły fanów aktorki w tym, że jest w ciąży. Ogromna część internautów, w tym gwiazdy, pospieszyła z gratulacjami.

"Wow! Wspaniale! Co za przygoda na horyzoncie", "Bosko!", "Gratulacje, Karolcia", "Ale super, gratuluję!" - piszą fani aktorki.

Niektórzy czujnie zauważyli, że w "Papierach na szczęście" postać grana przez Bacię również spodziewa się dziecka.

"Więc w Papierach na szczęście, to autentyk! Gratulacje!", "Ja wiedziałam, że w Papierach na szczęście to jednak nie przypadek!" - piszą użytkownicy.

Autor: Sabina Obajtek

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Stulecie Winnych

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy