Reklama

Papiery na szczęście

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 708
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Papiery na szczęście": Adriana Kalska przeżyła trudne chwile na planie

Adriana Kalska zyskała ogromną popularność dzięki roli w "M jak miłość". Przez wiele lat kojarzona była głównie za sprawą roli Izy w sadze o rodzinie Mostowiaków. Od kilku sezonów gra główną rolę w serialu konkurencyjnej stacji. Również w produkcji "Papiery na szczęście" nie może narzekać na brak serialowych wrażeń. Co wydarzy się w nowym odcinku?

Adriana Kalska prywatnie i zawodowo

Adriana Kalska nie ma czasu na nudę! Dwa seriale i spektakle teatralne z udziałem pięknej aktorki z pewnością wymagają od gwiazdy ścisłej organizacji, a Ada wyciska z każdego dnia tyle, ile się da! W "M jak miłość" wciela się w postać Izy Chodakowskiej - ukochanej Marcina (Mikołaj Roznerski). Para zawodowo razem występuje również w spektaklu: "Boeing Boeing", który niedawno miał swoją premierę w Warszawie. 

Od zeszłego roku Adriana Kalska gra też w serialu: "Papiery na szczęście". Nowa propozycja przedstawia historię Marty (w tej roli właśnie Kalska), która musi uciekać przed apodyktycznym mężem; wraz z nastoletnimi dziećmi trafia do Krakowa, gdzie wpada w oko przystojnemu Adamowi (Jakub Sasak). Chociaż najnowsze odcinki wspomnianej produkcji przez chwilę niosły nadzieję na happy end, to teraz wiele wskazuje na to, że postać grana przez Kalską znów będzie musiała stawić czoła uczuciowym problemom...

Reklama

"Papiery na szczęście" - nowy odcinek. Co się wydarzy?

Scenarzyści "Papierów na szczęście" postanowili mocno poplątać losy głównych bohaterów, którzy jedynie przez chwilę cieszyli się z łączącego ich uczucia. W najnowszych epizodach Adam ukrywa przed Martą fakt, że potajemnie spotyka się z dawną znajomą - Niną. Chociaż początkowo Wiśniewska uwierzyła partnerowi w jego wersję wydarzeń, to szybko przekonała się, że Kowalczyk nie jest z nią do końca szczery.. W nadchodzącym odcinku serialu (139. epizod, emisja w TVN7 o godz. 19:30) najpierw wściekły Adam uda się do mieszkania Sergiusza i tam wda się z nim w bójkę, a Marta o całej sprawie dowie się przez przypadek! Kobieta nie będzie kryła żalu do ukochanego.

"Miałeś niczego przede mną nie ukrywać - obiecałeś mi to (...). To ty masz ciągle jakieś tajemnice, to ty do niego poszedłeś i mu groziłeś - nie podoba mi się to!". Czy to oznacza, że nad związkiem Marty i Adama znów zbierają się "czarne chmury"? Jaki los czeka serialowych bohaterów? Co jeszcze wydarzy się w nowym odcinku? Przekonamy się o tym już dziś wieczorem! Śledzicie "Papiery na szczęście"?

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL