Papiery na szczęście

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1157
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Papiery na szczęście": Fani oburzeni kolejną zmianą! Negatywne komentarze

Kolejne zmiany w ramówce "Papierów na szczęście"! Fani są oburzeni, czego dają wyraz w sieci, zamieszczając negatywne komentarze.

"Papiery na szczęście". Nowe odcinki w 2023 roku. O której godzinie w TV?

Adriana Kalska z sukcesem łączy pracę na dwóch serialowych planach. Piękna aktorka od 2015 roku gra w "M jak miłość", gdzie gra razem z byłym życiowym partnerem - Mikołajem Roznerskim. W zeszłym roku do TV trafił zupełnie nowy projekt, w którym także pojawiła się Kalska - i to w głównej roli! "Papiery na szczęście" to serial przedstawiający losy Marty Wiśniewskiej, która niemal w jednej chwili postanowiła zmienić swoje życie i wyjechać z dziećmi na drugi koniec Polski! W Krakowie bohaterka grana przez Adę Kalską trafiła na przystojnego Adama (Jakub Sasak), jednak splot różnych zdarzeń przez długi czas nie pozwalał im być razem. Ostatnie odcinki minionego sezonu przyniosły widzom nie lada niespodziankę - Adam oświadczył się Marcie i został przyjęty!

Reklama

Fani "Papierów..." powinni przygotować się na kolejne wieści - tym razem mniej radosne. Wiele wskazuje na to, że serial znów czeka zmiana w emisji! Przypomnijmy: przez długi czas nowe odcinki można było oglądać w TV aż cztery razy w tygodniu: od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00. Ostatnie miesiące przyniosły jednak modyfikację w programie TV: w listopadzie liczba epizodów zmniejszyła się do dwóch, a odcinki były emitowane jedynie w poniedziałki od godz. 19:00. Teraz nadawca znów szykuje się do kolejnej reorganizacji! "Papiery na szczęście" w styczniu pojawią się w telewizyjnej "Siódemce" w poniedziałki oraz we wtorki.

"Papiery na szczęście" i nowa pora emisji

Kiedy nowy sezon "Papierów na szczęście"? Na oficjalnej stronie serialu pojawiła się informacja o tym, że dalsze losy Marty, Adama i ich bliskich będzie można oglądać premierowo już od 9 stycznia 2023 roku. Z kolei portal "Wirtualne media" podaje, że zmieni się emisja: "Papiery na szczęście" zagoszczą w TVN7 w poniedziałki oraz we wtorki o godz. 18:30. Serial niezmiennie będzie dostępny także online -na platformie Player.pl.

Już przy wcześniejszych decyzjach dotyczących emisji "Papierów..." fani produkcji dzielili się swoimi - często dość negatywnymi - przemyśleniami. Nie inaczej było w tym przypadku; dodatkowo wiele osób wciąż wierzy, że "Papiery na szczęście" powrócą do TV z czterema odcinkami tygodniowo:

Jak widać, "Papiery na szczęście" jeszcze nie wróciły do TV, a już wzbudzają wiele emocji. Czekacie na nowe odcinki?

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

"Papiery na szczęście": Z wizytą na planie

Bohaterowie "Zakochanych po uszy" w "Papierach na szczęście"!

Barbara Garstka: Jest we mnie seks

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Adriana Kalska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy