Papiery na szczęście
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1172
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Bohaterowie "Zakochanych po uszy" w "Papierach na szczęście"!

TVN przygotował niespodziankę dla fanów Siódemkowych seriali! Bohaterowie "Zakochanych po uszy" pojawią się w październikowych odcinkach "Papierów na szczęście"! Kiedy emisja?

Łączy ich jedno - Kraków. Bohaterowie "Zakochanych po uszy" i "Papierów na szczęście" tu zakochują się, mieszkają, pracują. Ich drogi naturalnie się krzyżują. Mogą umawiać się w tej samej restauracji, mijać się na spacerach na Plantach czy Rynku. Wyobraźcie sobie, że Asia, Piotr czy Sylwia pojawiają się się na osiedlu Kowalczyków. Z kim mogliby się tam spotkać i jakie przyniosłoby to skutki? 

Odpowiedź już 11 i 18 października w TVN7!

"Zakochani po uszy" w "Papierach na szczęście"

W informacji prasowej TVN czytamy, że w specjalnych odcinkach "Papierów na szczęście" zobaczymy, m.in. Katarzynę Grabowską, Michała Meyera, Kamilę Kamińską, Jędrzeja Hycnara i Agatę Załęcka.

Reklama

W pierwszym z nich Beatka (Barbara Garstka) zechce wesprzeć młodych rodziców - Asię i Piotra w okiełznaniu ich, zachowującej się krnąbrnie, córeczki. Jaki będzie tego finał? W kolejnym, podczas rodzinnego obiadu w restauracji, Sylwia wpadnie na Konrada (Kamil Piotrowski), który wykorzysta sytuację i zacznie ją podrywać. Co na to Michał?

Emocjonujące wątki z bohaterami "Zakochanych po uszy" już w październiku w Siódemce, a to jeszcze nie koniec niespodzianek!

"Papiery na szczęście": Odcinki specjalne. Kiedy emisja?

Odcinek 174. "Papierów na szczęście" TVN7 pokaże 11 października o godz. 20:00, a odcinek 178. - 18 października, również o 20.00.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Papiery na szczęście
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy