The Vampire Diaries

Pamiętniki Wampirów

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 723
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Koniec "Pamiętników Wampirów"? Kolejny sezon bez Niny, Iana czy Paula?

Dni serialu "Pamiętniki Wampirów" mogą być policzone, jeśli jedna z głównych gwiazd nie wystąpi w najnowszej serii!


Reklama

Czołowe wampirze trio - Nina Dobrev, Ian Somerhalder oraz Paul Wesley - jest w trakcie negocjacji ze studiem. Do tej pory jedynie dwójka aktorów podpisała kontrakty na 7. sezon.

Liczne źródła donoszą, że gwiazda, która nie została do niego włączona (Nina, Ian bądź Paul) nie jest pewna, czy chce kontynuować współpracę. Wytwórnia Warner Bros. nie komentuje na razie tych doniesień.

Serial "Pamiętniki Wampirów", którego 6. sezon pojawi się na ekranie 2 października, stał się ogromnym sukcesem stacji CW, przynosząc jej w 2009 roku 5,7 miliona widzów. 5. sezon serialu oglądały średnio 2 miliony widzów, co w przypadku kanału CW stanowi stosunkowo wysoką liczbą.

Gdyby cała czołowa trójka podpisała kontrakt na 7. sezon, mógłby on okazać się strzałem w dziesiątkę. Chodzą również słuchy, że stacja rozważa kontynuację serialu, jednak bez głównych gwiazd, aby w ten sposób skupić uwagę widzów na pozostałych, równie lubianych bohaterach.  

- Myślę, że serial będzie kontynuowany dopóki, dopóty aktorzy będą chcieli, żeby trwał - tłumaczyła Julie Plec, producent wykonawcza "Pamiętników Wampirów".

- Zrozumcie, wszyscy podpisali umowy. Wiem, że planujemy sezon szósty i siódmy. Wiem, że szefowie planują sezon ósmy, dziewiąty oraz dziesiąty. Chcę być tego częścią, póki mam pewność, że historie, które tworzymy są dobre, a ludzie, z którymi pracuję są oddani i zaangażowani. Jak na razie jest dobrze. Czas pokaże, jak długo uda nam się utrzymać taki poziom. Dopilnujemy aby to, co robimy nie było do bani - dodała Pelc.

Producentka  wyjawiła również, że pomysł na finalną scenę ostatniego odcinka całej serii, który wraz z  Kevinem Williamsonem wymyśliła cztery lata temu, wciąż może zostać zrealizowany.

Dowiedz się więcej na temat: Pamiętniki Wampirów | Nina Dobrev | Ian Somerhalder | Paul Wesley

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje