Outlander

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 354
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Outlander": Zobaczcie wyciętą scenę z szóstego sezonu!

1 czerwca fani serialu „Outlander” świętują tzw. World Outlander Day. Z okazji tego wydarzenia na łamach serwisu Entertaintment Weekly zamieszczono wyciętą scenę z szóstego sezonu a na Twitterze – zapowiedź siódmej serii, do której rozpoczęły się zdjęcia.

Wycięta scena pochodzi z odcinka "The World Turned Upside Down", w którym Claire (Caitriona Balfe) stara się odnaleźć przyczynę tajemniczej choroby.

"Outlander": Siódmy sezon już w produkcji

Zdjęcia do 7. sezonu już się rozpoczęły. Caitriona Balfe w wywiadzie dla serwisu Digital Spy zdradziła, że prace potrwają co najmniej 13 miesięcy, czyli do maja 2023 roku. Spowodowane jest to mniejszą liczbą odcinków w szóstej serii (tylko 8 epizodów zamiast 12). Siódmy sezon ma składać się z 16 odcinków.

Siódmy sezon "Outlandera" przedstawi wydarzenia z szóstej i siódmej części sagi Diany Gabaldon - odpowiednio "Tchnienie śniegu i popiołu" i "Kość z kości". Fabuła tej ostatniej rozgrywa się w latach 1776 - 1778. Podczas wojny o niepodległość Stanów Zjednoczonych Jamie (Sam Heughan) znajdzie się po drugiej stronie barykady niż jego przyjaciel - lord John (David Berry). Dowiemy się również, kto zabił Malvę (Jessica Reynolds), a Brianna (Sophie Skelton) będzie musiała podjąć z Rogerem (Richard Rankin) decyzję o tym, gdzie (i kiedy) wychować dzieci.

Reklama

"Outlander": Obsada siódmego sezonu

W serialu na pewno powrócą Sam Heughan, Caitriona Balfe, Richard Rankin, Sophie Skelton oraz John Bell, Lauren Lyle, Cesar Domboy, Caitlin O’Ryan, David Berry.

Zobacz też:

"Outlander": Ruszyły zdjęcia do 7. sezonu!

"Outlander": Sam Heughan o hejcie w internecie! Mocne słowa aktora

"Outlander": Wszystko, co wiemy o siódmym sezonie

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Caitriona Balfe | Sam Heughan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy