Outlander

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 354
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Outlander": Ruszyły zdjęcia do 7. sezonu!

Choć zaledwie w ubiegłym miesiącu serial powrócił z 6. sezonem, już teraz wiadomo, że powstanie jego kolejna odsłona! Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do 7. części popularnego serialu. Co wiemy o premierowych odcinkach?

"Outlander": Zarys fabuły

Pierwszy sezon serii przedstawiał historię Claire Randall (Caitriona Balfe), brytyjskiej sanitariuszki, która przenosi się w czasie do roku 1743 - prosto w sam środek konfliktu szkocko-brytyjskiego. Próbując odnaleźć sposób na powrót do domu bohaterka zaprzyjaźnia się z grupą szkockich rebeliantów oraz Jamiem Fraserem (Sam Heughan), jak się później okaże, miłością jej życia.

Serial jest emitowany od 9 sierpnia 2014 roku na stacji Starz. W Polsce serial widzowie mogą go oglądać od 3 listopada 2014 roku na kanale AXN White, a także na Netfliksie. Dotychczas wyemitowano 6 sezonów.

Reklama

"Outlander": Ruszyły zdjęcia do 7. sezonu

Oficjalna informacja o rozpoczęciu zdjęć do 7. sezonu produkcji pojawiła się na serialowym profilu na Twitterze. Na portalu zamieszczono zdjęcie aktorów, opatrzone krótkim tekstem:

- Obsada i ekipa wracają - rozpoczęła się produkcja 7. sezonu "Outlandera"!

Zdjęcia mają potrwać aż rok i zobaczymy 16 odcinków (to 6 więcej niż liczy sobie obecny sezon). Ekipa chce w ten sposób nadrobić pandemiczne straty i wynagrodzić fanom skrócenie obecnie emitowanego sezonu. Biorąc pod uwagę rozmach i wydłużony czas zdjęć, premiery nowego sezony możemy spodziewać się dopiero 2023 roku.

7. sezon serialu "Outlander" ma powstać na podstawie książki "Kość z kości".

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy