Opowieść podręcznej The Handmaid's Tale
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 71
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Opowieść podręcznej": Zmiana pory emisji! Kiedy można zobaczyć serial?

HBO Polska poinformowało, że przyspieszone zostały premiery nowych odcinków piątego sezonu serialu "Opowieść podręcznej". Ukazywać się one będą w serwisie co tydzień o jeden dzień wcześniej, czyli w środy.

"Opowieść podręcznej": O czym opowie 5. sezon?

W nowym sezonie June musi zmierzyć się z konsekwencjami zabicia komandora Waterforda. Stara się też na nowo zdefiniować swoją tożsamość i cel. Owdowiała Serena próbuje poprawić swoją pozycję w Toronto, gdy wpływy Gileadu rośną w Kanadzie. Komandor Lawrence współpracuje z Nickiem i Lydią, próbując zreformować Gilead i zdobyć władzę. June, Luke i Moira walczą z Gileadem na odległość, kontynuując misję ocalenia i ponownego spotkania się z Hannah.

"Opowieść podręcznej" opowiada o życiu w dystopijnym Gileadzie - totalitarnym świecie, który powstał na terenie dawnych Stanów Zjednoczonych. Offred (Elizabeth Moss), jedna z niewielu płodnych kobiet znanych w opresyjnej Republice Gilead jako Podręczne, walczy o przetrwanie sprowadzona do roli surogatki potężnego wpływowego Komandora i jego żony. Serial został wznowiony na finałowy, szósty sezon.

Reklama

"Opowieść podręcznej": Obsada

W serialu występują Elisabeth Moss, Bradley Whitford, Yvonne Strahovski, Max Minghella, O-T Fagbenle, Samira Wiley, Ann Dowd, Madeline Brewer, Amanda Brugel, Sam Jaeger.

Zobacz też:

"Andor": Sekrety produkcji Disney+. Dwa sezony zamiast pięciu
"Ród smoka": Fabien Frankel przygotowywał się siedem miesięcy do sceny seksu
Milly Alcock: Dzięki serialowi "Ród smoka" zyskała nagłą popularność

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Opowieść podręcznej | Max: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy