Ród smoka

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 47
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ród smoka": Fabien Frankel przygotowywał się siedem miesięcy do sceny seksu

[SPOILERY] Aktor "Rodu smoka" Fabien Frankel opowiedział o swoich kilkumiesięcznych przygotowaniach do sceny seksu. W serialu wciela się w postać sir Cristona Cole'a, członka Gwardii Królewskiej, którego głównym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa księżniczce Rhaenyrze Targaryen (Milly Alcock). Dwójka bohaterów zbliżyła się do siebie w miarę rozwoju fabuły, aż do kluczowego, intymnego momentu.

"Ród smoka": O czym opowiada serial?

Akcja serialu rozgrywa się się 200 lat przed wydarzeniami z "Gry o tron" i skupia się na wojnie domowej, wywołanej przez króla Viserysa Targaryena, który zerwał z tradycją i mianował swoją córkę następczynią tronu. 

W rolach głównych występują: Matt Smith, Olivia Cooke, Paddy Considine, Emma D'Arcy, Rhys Ifans, Graham McTavish, Steve Toussaint, Sonoya Mizuno, Ryan Corr, Jefferson Hall, Bill Paterson i Eve Best. 

"Ród smoka": Przygotowywał się do sceny seksu przez 7 miesięcy!

Nie trzeba było długo czekać na rozkwit romansu między dwójką młodych bohaterów. W czwartym odcinku "Rodu smoka", wujek Rhaenyry, Daemon Targaryen (Matt Smith), zabrał ją do Królewskiej Przystani, aby pokazać życie zwykłych ludzi. W burdelu przekonał ją, że jako spadkobierczyni Żelaznego Tronu może zrobić wszystko, czego zapragnie. 

Reklama

Po powrocie do Czerwonej Twierdzy dziewczyna uwodzi sir Cristona, co skutkuje intymną sceną seksu. Rozpoczyna się nowy rozdział w relacji Rhaenyry i Cristona, który ma wpłynąć na przyszłe wydarzenia w serialu.

W rozmowie z "Entertainment Weekly" Fabien Frankel ujawnił, że spędził dużo czasu pracując z reżyserką czwartego odcinka "Rodu smoka", Clare Kilner, aby zapewnić wysoką jakość sceny zbliżenia Rhaenyry i sir Cristona. Frankel powiedział, że przygotowywał się do sceny seksu przez siedem miesięcy, ponieważ zależało mu na tym, aby była przedstawiana w sposób realistyczny.

Romans sir Cristona i Rhaenyry pokazuje również, w jaki sposób "Ród smoka" wykorzystuje sceny seksu, aby wzbogacić opowiadaną historię, zamiast pokazywać je ze względu na nagość i kontrowersje z nią związane.

Zobacz też:

Milly Alcock: Dzięki serialowi "Ród smoka" zyskała nagłą popularność

"Ród smoka": Koordynatorka ds. intymności zdradziła, jaka scena była najtrudniejsza!

"Ród smoka": Fabien Frankel mówi o "najgorszym doświadczeniu w życiu"

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ród smoka | Fabien Frankel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy