Ojciec Mateusz

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 2069
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ojciec Mateusz": Skradziona limuzyna i piękna striptizerka

Pluskwa (Eryk Lubos) wracając z zakupami na plebanię spotyka na rynku dawnego kolegę spod celi, Arka. Kumpel stroi sobie żarty z "gosposi". Pluskwa droczy się z Natalią (Kinga Preis) w kuchni, po czym idzie na spotkanie z Arkiem. Przy piwku ten radośnie podrywa dziewczyny i szpanuje kasą. Pluskwa czuje kłopoty i znika z baru.

Do pokoju nauczycielskiego wpada jak poparzony Bolesław Rydz, ojciec Adama grożąc nauczycielowi geografii Zdzisławowi Garwolińskiemu. Garwoliński dzielnie odpiera atak, ale po wyjściu mężczyzny zażywa krople uspokajające. Adam umawia się na randkę przez internet ze striptizerką o imieniu Nicole (Anna Cieślak).

Reklama

Na przystani ktoś znajduje ciężko rannego Adama. Nocul zabezpiecza niedopałek ukraińskiego papierosa, telefon Adama, a w nim zdjęcie Nicole. Striptizerka Nicole to Wanda Rzemyk. Zostaje zatrzymana. Okazuje się, że Adam ją szantażował. W telefonie Adama policjanci znajdują filmy, na których Adam z kolegami znęcają się nad geografem Garwolińskim. Córka Nicole, Karolina znika. Bolesław Rydz zgłasza się na policję. Ktoś mu grozi.

Kumpel Pluskwy kradnie limuzynę i porzuca ją za miastem. Skradziona limuzyna, groźby i Nicole mają jednego właściciela.

Możejko (Piotr Polk) dostaje rozkaz z Kielc, by zorganizować atrakcje na święto św. Michała, patrona policji.

Odc. "Randka" w czwartek, 28 września, o 20.30 w TVP 1.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje