Reklama

Ojciec Mateusz

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 3498
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Ojciec Mateusz": Maciej Musiał wraca do serialu i znów zagra Michała Wielickiego?

Rola Michała Wielickiego w "Ojcu Mateuszu" była jednym z pierwszych serialowych wcieleń Macieja Musiała. Aktor zrezygnował z niej, gdy dostał propozycję zagrania Tomka Boskiego w uwielbianej przez widzów TVP2 "rodzince.pl". Czy po ośmioletniej przerwie znów pojawi się w Sandomierzu jako wnuk Lucyny (Aleksandra Górska)?

Macieja Musiała jako Michała oglądaliśmy w "Ojcu Mateuszu" u boku Artura Żmijewskiego, czyli księdza Mateusza Żmigrodzkiego, przez prawie cztery lata. 

Reklama

Był trzynastolatkiem, gdy w 2008 roku dostał rolę wnuka Lucyny Wielickiej... 

Po raz ostatni wcielił się w Michała w 2011 roku w 83. odcinku serialu - jego bohater mieszkał już wtedy z ojcem w Anglii i przyjechał do babci na wakacje. 

Wkrótce potem na dobre zniknął z Sandomierza, pojawiając się tylko od czasu do czasu we wspomnieniach Lucyny, Natalii (Kinga Presi) i Emilki (Katarzyna Burakowska).

W nowej serii "Ojca Mateusza", która na antenę TVP1 trafi na początku września, nieoczekiwanie o Michale znów zrobi się bardzo głośno. A wszystko za sprawą paczki, jaką kurier dostarczy babci Lucynie na plebanię. 

Wszystko wskazywać będzie na to, że przesyłka zawierająca kilka opakowań nafaszerowanych dopalaczami cukierków i gum do żucia, wysłana została właśnie przez... Michała! 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje