Reklama

Ojciec Mateusz

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 2998
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nocul ujawnia: widzów czekają spore sensacje

Rozpoczęły się prace nad nową, trzecią serią "Ojca Mateusza". Michał Piela, grający aspiranta Nocula, zdradza, co się wydarzy!

Jego bohater, aspirant Nocul to postać niezwykle zabawna. Jest człowiekiem łagodnym, dobrym i poczciwym. Razem z ojcem Mateuszem rozwiązuje nietypowe zagadki kryminalne.

Reklama

Aktor pytany o to co wydarzy się w przyszłych odcinkach, odrobinę unika odpowiedzi. Zdradza jednak kilka faktów dotyczących swojego bohatera.

"Zdradzenie fabuły jest o tyle niemożliwe, że każdy odcinek jest zamkniętą całością. Na pewno mogę powiedzieć, że Nocul w trzeciej serii trochę się uniezależnia od Możejki, zaczyna bardziej kombinować, jak samodzielnie rozwiązać sprawy. Mogę tylko zdradzić, że ksiądz Mateusz zostanie porwany i aspirant będzie musiał mu pomóc. W kolejnych odcinkach Nocul pojedzie jako tajniak do SPA, przy okazji będzie też parę pościgów, moim zdaniem fajnych, wartka akcja, więc widzów czeka sporo sensacji" - opisuje Piela.

Serialowy Nocul mówi także o pracy w serialu i tym, jak to wygląda "od kuchni".

"Praca nad odcinkiem wygląda tak, że najpierw czytamy scenariusz i każdy z nas zastanawia się, jak to można zagrać. Jakie są wzajemne relacje pomiędzy bohaterami, co się dzieje miedzy Możejką a mną, między mną a księdzem Mateuszem… Szczerze mówiąc, praca zaczyna się dopiero na planie. Sami budujemy określoną scenę tuż przed ujęciem starając się wprowadzić do niej lekkość, a jeśli się to udaje - to dobrze" - tłumaczy.

Kolejne odcinki "Ojca Mateusza" mają trafić na antenę jesienią 2010 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje