Reklama

Ojciec Mateusz

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 3546
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Każdy może kupić... futro Weroniki Rosati!

Weronika Rosati, czyli Marzena Krygier z "Ojca Mateusza", postanowiła wesprzeć 21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i przeznaczyła na tegoroczną aukcję kilka osobistych pamiątek.- Kiedyś, gdy na jednej z imprez pojawiłam się w sztucznym futrze, pewna pani, która myślała, że to prawdziwe futro, nazwała mnie... suką bez serca! Przekazuję to futro na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, by udowodnić, że jednak mam serce - śmieje się Weronika Rosati, pytana o przedmioty, które podarowała kierowanej przez Jurka Owsiaka największej polskiej akcji charytatywnej.

Reklama

Sztuczne futro to nie jedyny dar Weroniki Rosati dla Orkiestry. Aktorka zdecydowała się także wystawić na sprzedaż piękny srebrny wisiorek w kształcie kluczyka - pamiątkę z festiwalu filmowego w Montrealu, oraz bluzę, jaką dostała na zakończenie zdjęć do amerykańskiego filmu w "Bullet to the Head", w którym partnerowała Sylvestrowi Stallone.

- Będzie mi brakować tych pamiątek, ale rozstaję się z nimi bez żalu - mówi Weronika.

Przedmioty podarowane Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy wciąż można licytować. Za słynne futro aktorki trzeba już zapłacić ponad 500 złotych, wisiorek osiągnął cenę 710 złotych, a bluza kosztuje 255 złotych.

Przypomnijmy, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w tym roku już po raz 21. Wielki Finał odbędzie się w najbliższą niedzielę - 13 stycznia.

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy możecie wspierać także wspólnie z portalem INTERIA.PL korzystając ze specjalnego serwisu! Dzięki niemu możecie wspomóc WOŚP dowolnym datkiem, który odnotowany zostanie na specjalnie przygotowanym serduszkowym liczniku! INTERIA.PL jest oficjalnym partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weronika Rosati | seriale | WOŚP | Ojciec Mateusz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje