Reklama

Ojciec Mateusz

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 2999
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Już nie ukrywa, że znów jest zakochany

Piotr Polk, czyli inspektor Orest Możejko z "Ojca Mateusza", powiedział kiedyś, że nie potrafi żyć bez miłości, która daje mu szczęście i powoduje, że wciąż czuje się... młody. Od niedawna aktor nie kryje już, że znów jest zakochany!Dwa dotychczasowe małżeństwa Piotra Polka zakończyły się rozwodami. Swoje związki kończył, bo w jego życiu pojawiła się nowa kobieta, nowa miłość.

Reklama


- Mamy tylko jedno życie. Szkoda je marnować na bycie z kimś na siłę, bez uczuć. Czasem rozstanie powoduje, że człowiek znajduje sobie właściwe miejsce, tę drugą połówkę - powiedział w jednym z wywiadów tuż po rozwodzie z aktorką Magdaleną Wołłejko, czyli Ritą Morek z "Samego życia".


Od ponad dwóch lat najważniejsze miejsce w sercu Piotra Polka zajmuje znana menadżerka śpiewających gwiazd, Joanna Gajewska. Aktor poznał ją podczas swojego udziału w show "Jak oni śpiewają!". Joanna, zafascynowana jego głosem i muzycznym talentem, została najpierw jego agentką, później przyjaciółką, a w końcu ukochaną.

Praca nad debiutancką płytą Polka "L.O.V.E." bardzo ich do siebie zbliżyła. Ich uczucie rozkwitało jednak w cieniu skandalu, bo Piotr od wielu lat związany był z Magdą Wołłejko, dla której kiedyś rozstał się ze swoją pierwszą żoną, także aktorką, Hanną Polk, czyli niezapomnianą Marysią z "Pogranicza w ogniu". 


Aby być razem, Piotr Polk i Joanna Gajewska poświęcili swoje poprzednie związki. 


- Coś się traci, aby coś zyskać - mówił aktor w wywiadzie.


Do niedawna oboje unikali wspólnych wyjść i bronili się przed fotoreporterami. Nie chcieli, by ich rozkwitające uczucie stało się tematem prasowych spekulacji i plotek. Dziś, kiedy są już pewni, że nic nie jest w stanie zaszkodzić ich miłości, coraz częściej pojawiają się razem na premierach w macierzystym teatrze Polka.

Kilka dni temu Joanna Gajewska oklaskiwała Piotra grającego jedną z głównych ról w komedii "Plotka" wystawianej w Teatrze Syrena. Po premierowym spektaklu para bawiła się razem na bankiecie.

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Polk | Ojciec Mateusz | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje