Reklama

Alżbeta Lenska na fotografii prosto z basenu

Alżbeta Lenska razem z dziećmi przebywa aktualnie na Zanzibarze. Aktorka, która podbija teraz serca widzów w serialu "M jak miłość", opublikowała właśnie nowy wakacyjny kadr. Kobieta zapozowała prosto z basenu, do którego weszła w sukience!

Alżbeta Lenska razem z dziećmi przebywa aktualnie na egzotycznych wakacjach. Aktorka znana widzom między innymi z serialu "M jak miłość" na kierunek swojego urlopu wybrała niezwykle popularny teraz Zanzibar. Gwiazda chętnie relacjonuje swój wyjazd w sieci, publikując coraz to nowsze posty oraz instagramowe relacje. 

Teraz do internetowej galerii kobiety trafiła fotografia prosto z basenu!

Lenska na najnowszym kadrze zapozowała w... basenie, do którego wskoczyła w sukience! Mokra kreacja opina ciało aktorki... Internauci nie mogą wyjść z zachwytu!

Reklama

"Kiedy dzieciaki mówią - mamoooo obiecałaś, że z nami popływasz i to, że nie wzięłaś stroju kąpielowego na spacer w ogóle Cię nie tłumaczy, oznacza jedno - skok do basenu bez znaczenia na okoliczności. Także crazy mama, której sukienka nie stanęła na przeszkodzie życzy dobrego weekendu. Oby i wasze dzieciaki stawały Wam tak pozytywnie na głowie jak moje dwa gagatki, bo powiem Wam - uwielbiam, że dzięki nim mogę być normalnie nienormalną wariatką" - napisała pod fotografią Lenska.

Alżbeta Lenska to polska aktorka, która swoją popularność zyskała między innymi dzięki rolom w takich produkcjach jak "Pierwsza miłość", "Usta usta" czy "Przepis na życie". Aktualnie widzowie oglądać ją mogą w serialu "M jak miłość", w którym wciela się w rolę Patrycji.

Prywatnie gwiazda związana jest z Rafałem Cieszyńskim, z którym wzięła ślub w 2017 roku. Znane małżeństwo wychowuje razem dwójkę dzieci: 9-letnią Zosię i 7-letniego Antosia. Za rodziną Lenskiej ciężki czas, bowiem niecałe trzy lata temu u kobiety zdiagnozowano tętniaka mózgu. W maju 2018 roku aktorka przeszła operacje.

Autor: Aleksandra Biłas

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama