O mnie się nie martw
Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 10024
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Aleksandra Domańska jest w ciąży! Aktorka rozwiała wątpliwości

Aleksandra Domańska zostanie mamą! Od kilku miesięcy w internecie krążyły plotki o tym, że gwiazda "O mnie się nie martw" jest w ciąży. Niedawno aktorka przerwała milczenie i za pośrednictwem Instagrama potwierdziła krążące w sieci plotki, informując swoich fanów, że jest w ciąży. Oto co wiemy na temat jej ciąży!

Aleksandra Domańska chroni swoją prywatność

Choć aktorka chętnie udziela się w mediach społecznościowych, jej życie prywatne wciąż pozostaje ukryte przed czujnym wzrokiem kamer i aparatów. Kilka miesięcy temu w sieci zaczęły krążyć plotki o tym, że Aleksandra Domańska jest w ciąży. Aktorka od samego początku unikała odpowiedzi na pytania, trzymając swoich obserwujących w niepewności. Teraz jednak postanowiła przerwać milczenie!


Aleksandra Domańska rozwiała wszystkie wątpliwości

Niedawno na instagramowym profilu aktorki pojawił się wpis, w którym Domańska skarży się na brak weny. Zrezygnowana aktorka pyta swoich obserwujących, czy za taki stan rzeczy może odpowiadać ciąża.

Reklama

Na razie nie jest wiadomo, jakiej płci będzie dziecko Aleksandry Domańskiej oraz kiedy ma przyjść na świat. 

Reakcje fanów

Fani przyjęli wiadomość o ciąży Aleksandry Domańskiej z niezwykłą radością. W komentarzach pojawiły się gratulacje i szczere życzenia. Część osób postanowiła także odnieść się do pytania aktorki.


Zobacz też: "M jak miłość": Katarzyna Cichopek pokazała ponętne kształty na plaży! "Bogini!"

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy