Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9315
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Mąż czy nie mąż": Anna Czartoryska- Niemczycka dementuje plotki!

Podobno Anna Czartoryska, czyli Roma z serialu "Mąż czy nie mąż", robi casting na nianię, kłóci się z mężem, nie potrafi dogadać się z teściową... Co czuje gwiazda czytając plotki na swój temat?
- Coś między rozbawieniem a bezradnością. Dementowanie plotek to walka z wiatrakami. Prawda jest mniej ciekawa, więc nikt nie chce jej słuchać - wyznała aktorka w wywiadzie dla magazynu "Party".

Reklama

Ania zapewnia jednak, że ma wzorowe relacje ze swoją teściową- to m.in. dzięki jej pomocy aktorka mogła zdecydować się na występ w show "Twoja twarz brzmi znajomo":

- Mogłam to zrobić tylko dlatego, że obie babcie, a przede wszystkim mój mąż obiecali, że będą mnie wspierać i mi pomagać.- mówi Anna- Zawsze wiedziałam, że Michał będzie świetnym ojcem. Fakt, iż zdecydowałam się wrócić do pracy, świadczy o tym, że uznałam go za tatę pełną gębą. Więcej nie powiem, bo to jego prywatne sprawy.

Aktorka podkreśla także, że nie wie, skąd się biorą te niedorzeczne plotki na jej temat:

- Nie lubię aury sensacji. Żyję normalnie, zajmuję się swoimi prywatnymi sprawami, staram się jak najlepiej wykonywać swoją pracę. To, że nie mogę, i nie chcę zostawiać obrączki, nazwiska, albo brzucha w domu, nie znaczy, że nimi "epatuję" - mów Anna Czartoryska.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje