Reklama

Nowi sąsiedzi

Ocena
serialu
6
Niezły
Ocen: 4
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Nowi sąsiedzi": Polsat rozpoczął zdjęcia do nowego serialu! Adaptacja bestsellerowego thrillera

Rozpoczęły się zdjęcia do adaptacji bestsellerowego thrillera holenderskiej autorki kryminałów – Saskii Noort. "Nowi sąsiedzi" to trzymający w napięciu thriller obyczajowo-kryminalny, którego akcja toczy się na nowoczesnym osiedlu na przedmieściach.

"Nowi sąsiedzi": Trzy pary sąsiadów

Poznajemy Ewę i Piotra (Marianna Zydek, Michał Żurawski), które podjęło decyzję o przeprowadzce ze względu na zapowiadające się powiększenie rodziny. Para wiodła do tej pory dość spokojne życie. Ona młoda, wrażliwa, lekko zagubiona dziewczyna, pochodząca z tradycyjnej, religijnej rodziny. On sporo starszy, jest dziennikarzem muzycznym i pochodzi dobrego warszawskiego domu. Para mimo różnicy wieku stanowi zgrana parę.

Sielankę burzy przedwczesny poród i śmierć dziecka. Nowy dom miał być przepełniony szczęściem, a zamienia się w mroczne miejsce. Para próbuje poradzić sobie z tragedią, znajdując wsparcie w nowych sąsiadach. Judyta i Szczepan (Marta Żmuda-Trzebiatowska, Sebastian Fabijański) to bardzo wyzwolona para. Ona jest atrakcyjną, instruktorką fitnessu, on przystojnym policjantem, typem prawdziwego macho.

Reklama

Mimo, że sąsiedzi pochodzą z zupełnie innych światów, zaczynają dzielić ze sobą radości i troski, a ich więź mocno się zaciska, co powoduje dramatyczne w skutkach konsekwencje.

Trzecia para sąsiadów, Liliana i Kacper (Jowita Budnik, Mirosław Baka) to tylko z pozoru zgodne małżeństwo. Niedołężność Liliany, buduje między małżonkami mur z tajemnic i frustracji, który nieodwracalnie wpłynie na życie wszystkich sąsiadów.

"Nowi sąsiedzi": Gwiazdorska obsada

Gwarantem sukcesu polskiej adaptacji serialu jest gwiazdorska obsada. W rolach głównych zobaczymy: Martę Żmudę-Trzebiatowską, Mariannę Zydek, Jowitę Budnik, Michała Żurawskiego, Sebastiana Fabijańskiego oraz Mirosława Bakę. Za reżyserię odpowiada Borys Lankosz, znany m.in. z takich produkcji, jak "Ciemno, prawie noc", czy wielokrotnie nagradzany "Rewers".

"Nowi sąsiedzi": Kiedy i gdzie oglądać?

Serial pojawi się najpierw w serwisie Polsat Box Go, a następnie na antenie Telewizji Polsat.

Zobacz też:

Iwona Katarzyna Pawlak: Co się z nią stało?
"Przyjaciółki": Na planie 20. sezonu
Natalia Safran: Piękna Polka, która podbiła Hollywood!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL