Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 474
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

TUDUM 2023: Netflix ogłasza datę tegorocznego wydarzenia dla fanów! Wcześniej, niż się spodziewano

Alia Bhatt, Henry Cavill, Jamie Dornan, Gal Gadot, Chris Hemsworth, Maisa, Arnold Schwarzenegger i wiele innych gwiazd Netflix podczas wydarzenia na żywo w São Paulo zaprezentuje fanom z całego świata najnowsze informacje, wyjątkowe atrakcje i nie tylko.

Już w czerwcu fani z całego świata będą mogli wziąć udział w kolejnej, już trzeciej, edycji TUDUM i zobaczyć najnowsze zwiastuny, klipy oraz wziąć udział w interaktywnych panelach z gwiazdami ulubionych produkcji.

TUDUM 2023: Światowe wydarzenie dla fanów Netflix po raz trzeci

TUDUM jest pierwszym dźwiękiem, który rozbrzmiewa po rozpoczęciu odtwarzania filmu, serialu lub programu w serwisie Netflix. Podczas wydarzenia sygnowanego tą nazwą gwiazdy oraz twórcy z całego świata przedstawią zapowiedzi, nowe informacje, zwiastuny oraz podadzą daty premier kolejnych produkcji Netflix.

W tym roku nowości, zapowiedzi oraz sekrety zza kulis przedstawią m.in. Chris Hemsworth, Sam Hargrave ("Tyler Rake"), Arnold Schwarzenegger ("FUBAR"), Gal Gadot, Jamie Dornan, Alia Bhatt ("Misja Stone"), Jess Hong, Benedict Wong, Jovan Adepo, Alex Sharp, John Bradley ("Problem trzech ciał"), Henry Cavill, Anya Charlotra, Freya Allan, Joey Batey ("Wiedźmin"), Zack Snyder, Deborah Snyder, Sofia Boutella ("Rebel Moon"), Christian Malheiros, Jottapê, Bruna Mascarenhas ("Sintonia"), Inaki Godoy, Mackenyu, Emily Rudd, Jacob Romero Gibson, Taz Skylar ("One Piece"), Nicola Coughlan ("Bridgertonowie"), India Amarteifio, Corey Mylchreest ("Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów"), Aria Mia Loberti, Louis Hofmann ("Światło, którego nie widać").

Reklama

W trakcie wydarzenia, które będzie transmitowane na żywo z parku Ibirapuera (Parque do Ibirapuera) w São Paulo pojawią się również goście z serialu "Stranger Things", "Wednesday", "Ty", "Emily w Paryżu", "Heartstopper", "Lupin", "Squid Game".

TUDUM 2023: Trzydniowe wydarzenie

Jak możemy się dowiedzieć "to część trzydniowego wydarzenia, które odbędzie się w dniach 16-18 czerwca w przestrzeni wystawienniczej (teren biennale) parku. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji ponad 2000 metrów kwadratowych, gdzie wezmą udział w aktywnościach, grach, posłuchają na żywo muzyki i nie tylko, a przede wszystkim będą mogli zobaczyć z bliska swoje ulubione gwiazdy".

TUDUM 2023: Kiedy i gdzie oglądać?

TUDUM 2023 odbędzie się 17 czerwca na żywo przed tysiącami fanów w brazylijskim São Paulo i będzie transmitowane na żywo na kanale YouTube Netfliksa.

Zobacz też:

"Wednesday": To nie Jenna Ortega miała zagrać główną rolę?

"Wierny ogrodnik": Powstaje serialowa adaptacja książki. Co wiemy o produkcji?

"Czarne lustro": Szósty sezon 15 czerwca na Netflix! Pięć nowych historii, pięć koszmarów

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale | Bridgertonowie | Fubar | Wiedźmin | Anya Chalotra
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy