Reklama

Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 308
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Stranger Things": Można kupić dom Willa Byersa! "Niska" cena?

Ukryty pod lasem parterowy dom, w którym mieszkał jeden z głównych bohaterów serialu „Stranger Things”, a mianowicie Will Byers, grany przez Noah Schnappa, został wystawiony na sprzedaż. Cena to „tylko” 300 tys. dolarów, gdyż budynek wymaga generalnego remontu.

Znany z produkcji Netfliksa dom położony jest w zalesionej i opustoszałej części miasteczka Fayetteville w stanie Georgia. Bo chociaż akcja "Stranger Things" osadzona jest w fikcyjnej miejscowości Hawkins w Indianie, to w rzeczywistości zdjęcia kręcone są w Georgii. Stanie, który oferuje bardzo duże ulgi podatkowe filmowcom.

Można kupić serialowy dom Willa Byersa

Serialowy dom Willa Byersa, często pokazywany w pierwszym sezonie produkcji, w prawdziwym życiu należy do siedmiorga rodzeństwa. Nieruchomość wystawiono na sprzedaż za 300 tys. dolarów. Jest to niewysoka cena, jak na budynek, na który spływa sława bardzo popularnego ostatnimi czasy serialu. Rzecz w tym, że ten dom, oddany do użytku w 1900 r., jest zaniedbany i wymaga generalnego remontu. Parterowy budynek ma 170 m kw. Są tam trzy sypialnie i dwie łazienki. Wykonany jest drewna. Znajduje się na 2,5-hektarowej działce.

Reklama

Agencja nieruchomości Exp Realty, na której stronie zobaczyć możemy zdjęcia domu ze "Stranger Things" podpowiada, że omawiane miejsce może być świetną inwestycją. Zwłaszcza jeśli rozpatrujemy wynajem krótkoterminowy, jak Airbnb.

Zobacz też:

"Wednesday": Znamy datę premiery serialu Netflix! Będzie hit?
"Heartstopper": Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu!
"Cesarzowa Sisi": Netflix pokazał nowy zwiastun! Kiedy premiera serialu?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy