Reklama

Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 308
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Heartstopper": Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu!

Serial Netflixa, który podbił serca nastolatków i nie tylko na całym świecie, "Heartstopper" powróci z drugim, a także z trzecim sezonem! Netflix poinformował, że właśnie rozpoczęły się zdjęcia na planie drugiego sezonu!

"Mówimy CZEŚĆ startowi produkcji 2. sezonu Heartstoppera" - taką wiadomość mogliśmy przeczytać na oficjalnym koncie Netflixa na Twitterze. Prace na planie nowych odcinków "Heartstopper" właśnie ruszyły, a fani szaleją z radości.

"Heartstopper" podbił serca na całym świecie

"Heartstopper" to historia Charliego (Joe Locke) i Nicka (Kit Connor), dwóch przyjaciół, którzy z biegiem czasu stają się sobie coraz bliżsi. Pierwszy sezon zakończył się ujawnieniem się przez Nicka przed swoją mamą (Olivia Colman) jako osoba biseksualna. Producent wykonawczy Patrick Walters wypowiedział się w samych ciepłych słowach o obsadzie:

Reklama

W wywiadach twórczyni powieści graficznej "Heartstopper" Alice Oseman stwierdziła, że jej zdaniem potrzebne będą cztery sezony, aby adaptacja historii była w pełni zrealizowana.

"Heartstopper": Obsada

W serialu główne role zagrają: Joe Locke (jako Charlie Spring), Kit Connor (jako Nick Nelson), William Gao (Tao Xu), Yasmin Finney (Elle Argent).

"Heartstopper": Kiedy i gdzie oglądać?

Pierwszy sezon serialu "Heartstopper" jest dostępny na Netflix 22 kwietnia 2022 roku.

Zobacz też:

Aleksandra Popławska o serialu "Minuta ciszy": Temat dał mi do myślenia

Quiz: Co wiesz o serialu "Ranczo"?

"Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera": Okrutne zbrodnie kanibala

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy