Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 345
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Resident Evil: Remedium": Kolejna opowieść o zombie! Netflix pokazuje zwiastun

W czerwcu na Netflix zadebiutuje serial fabularny spod znaku "Resident Evil". Tym razem twórcy przedstawią nową historię, która rozegra się kilkanaście lat po odkryciu wirusa T. Współproducentem będzie studio Constantin Film, które odpowiadało za wszystkie filmy z serii "Resident...". Zobaczcie pełny zwiastun!

"Resident Evil": Fabuła serialu

Według wstępnych zapowiedzi nowa seria ma przedstawić historię Umbrella Corporation oraz sytuację, jaka miała miejsce po wybuchu epidemii Wirusa-T. Akcja będzie rozgrywać się na dwóch płaszczyznach czasowych - w pierwszej bohaterkami zostaną Jade i Bille, dwie siostry mieszkające w New Raccoon City. W drugiej, równoległej - widzowie będą mogli śledzić wydarzenia po 15 latach, kiedy wirus zainfekował ludzi.

Jak możemy przeczytać w oficjalnym opisie serialu: "Jest rok 2036 — 14 lat po tym, jak pigułka z napisem Joy wywołała tyle bólu, Jade Wesker walczy o przetrwanie w świecie opanowanym przez żądne krwi, zakażone, przerażające stworzenia. Pośród tej rzezi Jade zmaga się z demonami swojej przeszłości w New Raccoon City, mrożącymi krew w żyłach powiązaniami swojego ojca ze złowrogą korporacją Umbrella, ale przede wszystkim z tym, co stało się z jej siostrą Billie".

Reklama

"Resident Evil": Obsada

W rolę Alberta Weskera wcieli się znany z ról w takich hitach jak "Bosch", "The Wire" i "Fringe" Lance Reddick. Aktor często użycza głosu postaciom z gier komputerowych - ostatnio mogliśmy go usłyszeć i zobaczyć jako Sylensa w grach "Horizon Zero Dawn" i "Horizon Forbidden West". Na ekranie partnerują mu Paola Nunez, Ella Balinska, Tetiana Gaidar, Lea Vivier, Connor Gosatti.

Zobacz też:

"Bridgertonowie": Zmiany w obsadzie hitu Netflixa! Aktorka rezygnuje z roli

"Hacks": Drugi sezon serialu jest już dostępny w HBO Max

"Alan Wake": Powstanie serial na motywach kultowej gry wideo

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | Resident Evil

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama