Reklama

Bridgerton

Bridgertonowie

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 15
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Bridgertonowie": Zmiany w obsadzie hitu Netflixa! Aktorka rezygnuje z roli

Zmiany w obsadzie "Bridgertonów"! Jedna z aktorek nie powróci już do swojej roli w kolejnych sezonach! Wiemy, kto ją zastąpi!

"Bridgertonowie": Hannah Dodd nową Franceską

Aktorka Hannah Dodd ("Anatomia skandalu") zastąpi Roby Stokes w roli Franceski Bridgerton - trzeciej córki Violet Bridgerton. Przypomnijmy, że imiona rodzeństwa, którego losy śledzimy w serialu, zaczynają się od kolejnych liter alfabetu - najstarszy z braci nosi imię Anthony, drugi w kolejności jest Benedykt, trzeci - Colin. Później Daphne, Eloise i w końcu Francesca. Jej historię powinniśmy poznać w kolejnych sezonach serialu (jeżeli serii będzie tyle, ile tomów cyklu autorstwa Julii Quinn, których serial jest adaptacją, nastąpi to w szóstej odsłonie).

Reklama

Ruby Stokes, która wcielała się  w postać Franceski w kilku odcinkach dwóch pierwszych sezonów, zrezygnowała z roli. Młoda aktorka nie należała do stałej obsady serialu, mogła więc rozpocząć pracę w innej produkcji. Stokes nie opuści jednak seriali Netflixa - zagra bowiem główną bohaterkę serialu "Lockwood & Co.", który wyprodukuje platforma. Ze względu na kontrakt oraz grafik nie była w stanie pogodzić obu projektów.

Zobacz też: Simone Ashley: Pięć rzeczy, które trzeba wiedzieć o aktorce "Bridgertonów"

"Lockwood and Co": Fabuła i obsada serialu

Ekranizacja cyklu powieści Jonathana Strouda. Bohaterami serialu jest trójka młodych łowców duchów, którzy odkryją tajemnicę mogącą zmienić bieg historii.  Główne role zagrają Ruby Stokes oraz debiutujący Cameron Chapman i Ali Hadji-Heshmati.

"Bridgertonowie": Cykl książek

Seria "Bridgertonowie" składa się z dziewięciu tomów, z których każdy poświęcony jest jednemu z ośmiorga bohaterów. Opowieść zaczynamy od poznania losów Daphne (Phoebe Dynevor) oraz Simona (Rege-Jean Page), którzy byli bohaterami pierwszego sezonu, Kate (Simone Ashley) i Anthony (Jonathan Bailey) - drugiego. W centrum trzeciej serii znajdą się najprawdopodobniej perypetie Benedykta (Luke Thompson), jednak nie jest to do końca takie pewne - scenarzyści serialu pozmieniali już trochę rzeczy w stosunku do oryginału.

"Bridgertonowie": Kiedy i gdzie oglądać?

Drugi sezon "Bridgertonów" jest już dostępny na Netflix. Wiadomo, że powstanie trzecia i czwarta seria produkcji.

Zobacz także:

"Bridgertonowie": Gwiazdy serialu pomagały w choreografii sceny erotycznej!

"Bridgertonowie": Za mało scen seksu?

"Bridgertonowie": Charithra Chandran została aktorką wbrew woli rodziców!

"Bridgertonowie": Gwiazda serialu starała się o rolę w "Stranger Things"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy