Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 440
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Netflix: Nowości serialowe na wrzesień! Nie tylko "Cobra Kai"

Wrzesień na Netflix stoi pod znakiem piątego sezonu "Cobra Kai" oraz młodzieżowej opowieści o wróżkach, czyli sadze Winx. Oprócz tego w najbliższych tygodniach swoją premierę będzie miało wiele europejskich produkcji oraz amerykański thriller "Diabeł z Ohio" ze znaną z serialu "Kości" Emily Deschanel.

"Detoks", premiera: 1 września

Współlokatorki Léa i Manon zdają sobie sprawę, że ich związek z Internetem jest toksyczny. Decydują się więc na radykalny krok i rozpoczynają 30-dniowy cyfrowy detoks.

"Diabeł w Ohio", premiera: 2 września

Aby ochronić młodą pacjentkę, która uciekła z tajemniczej sekty, lekarka zabiera ją do własnego domu, narażając swoją rodzinę i życie. W roli głównej: Emily Deschanel.

"Nie jesteś wyjątkowa", premiera: 2 września

Życie w nowym mieście Amai robi się dużo ciekawsze, gdy w szkole zaczyna krążyć plotka, że dziewczyna odziedziczyła po babci magiczne zdolności.

"Podróbki", premiera: 2 września

Nastolatki Zoe i Becca zaczynają zarabiać na fałszywych dokumentach tożsamości. Kiedy jednak biznes się rozkręca, proceder nabiera niebezpiecznie realnego wymiaru.

Reklama

"Cobra Kai", premiera 5. sezonu: 5 września

Terry zaprowadza nowe porządki w dojo Cobra Kai, a Daniel, Johnny i dawny sprzymierzeniec łączą siły, aby stoczyć bitwę, która rozegra się nie tylko na macie.

"Święci od narkotyków", premiera: 9 września

Przedsiębiorca dołącza do tajnej misji rządowej, której celem jest schwytanie koreańskiego bossa narkotykowego w Ameryce Południowej. Na podstawie prawdziwej historii.

"Merlí. Sapere aude", premiera drugiego sezonu: 9 września

Kiedy Pol otrzymuje szokujące wieści, trudno mu się odnaleźć. Tymczasem jego szkolni koledzy mają własne kłopoty.

"Zaginięcie w Lørenskog", premiera: 14 września

Znika żona miliardera. Aby dojść do prawdy, norweska policja musi poradzić sobie z rozszalałą prasą i kłamiącymi informatorami. Na podstawie autentycznych wydarzeń.

"El Rey, Vicente Fernández", premiera: 14 września

Od skromnego dzieciństwa po szczyty sławy - oto rozgrywająca się na przestrzeni siedmiu dekad opowieść o życiu i karierze legendarnego meksykańskiego muzyka Vicente Fernándeza.

"Szkoła złamanych serc", premiera: 14 września

Prowokacyjny mural ujawnia wszystkie szkolne romanse. Jego autorka, Amerie, musi stawić czoło niemiłym konsekwencjom: koledzy zrywają z nią wszelkie kontakty.

"Santo", premiera: 16 września

Dwaj policjanci (Bruno Gagliasso, Raúl Arévalo) muszą połączyć siły, by schwytać poszukiwanego dilera narkotyków, którego twarzy nikt nigdy nie widział.

"Przeznaczenie: Saga Winx", premiera drugiego sezonu: 16 września

"Przeznaczenie: Saga Winx" to opowieść o dorastaniu pięciu wróżek

uczęszczających do Alfei — szkoły z internatem, gdzie uczą się korzystać

ze swoich mocy. Na co dzień zmagają się też z wyzwaniami, jakie niosą miłość i zazdrość, oraz z... potworami, które zagrażają ich życiu. W drugim sezonie studenci Alfei muszą obronić Solarię przez potężnymi wrogami, którzy - być może - już przeniknęli do szkoły. Twórcą tej aktorskiej wersji włoskiej kreskówki "Winx Club" Iginio Straffiego jest Brian Young

"Odważni", premiera: 16 września

Bogini powraca w ludzkim wcieleniu, aby pomścić śmierć swojej siostry. Teraz musi nauczyć się korzystać ze swoich mocy, aby pokonać wrogów i ocalić rodzinę.

"Szybki cash", premiera sezonu drugiego: 22 września

Dręczona wspomnieniami o Salimie Leya nie może uciec od swojej przeszłości. Bezlitosna pogoń za łatwymi pieniędzmi wciąż trwa.

"Operacja ratunkowa w tajlandzkiej jaskini", premiera: 22 września

Tajska młodzieżowa drużyna piłkarska i asystent trenera zostają uwięzieni w jaskini Tham Luang. Cały świat rusza na pomoc. Na podstawie autentycznych wydarzeń.

"Dziewczyny z tylnych ławek", premiera: 23 września

Pięć licealnych przyjaciółek, teraz po trzydziestce, jak co roku planuje wspólny wypad za miasto. Jednak tym razem jedna z nich właśnie odkryła, że jest chora na raka.

"Dynastia", premiera sezonu piątego: 24 września

Nieczyste zagrywki, rywalizacja rodzeństwa i ciągłe próby sabotażu sprawiają, że w tym sezonie u Colbych i Carringtonów nie ma chwili spokoju.

"Cesarzowa Sisi", premiera: 29 września

W XIX-wiecznej Austrii namiętna i buntownicza Sisi oraz cesarz Franciszek Józef walczą o swoją miłość pośród nacisków, spisków i walki o władzę na wiedeńskim dworze. "Wielka miłość, tron i uwielbienie całego królestwa. Ale życie Elżbiety (Devrim Lingnau) na pewno nie jest usłane różami — aby zdobyć Franciszka (Philip Froissant), trzeba pokonać intrygantów, zignorować etykietę i złamać wiele tabu" - głosi oficjalny opis nowego serialu o losach cesarzowej Sisi.

Produkcja będzie się składać z sześciu odcinków. Za reżyserię serialu odpowiadają Katrin Gebbe i Florian Micoud Cossen. W głównych rolach wystąpią Devrim Lingnau oraz Philip Froissant. 24-letnia aktorka mimo młodego wieku ma już na swoim koncie kilka ról, głównie w telewizyjnych produkcjach. Partnerujący jej w "The Empress" 27-letni Froissant na ekranie pojawił się do tej pory jedynie w filmie "Czarna wyspa" z 2021 roku. 

Oprócz tego we wrześniu na platformę trafią seriale takie jak: "Kto polubi mojego fana" oraz "Plan A Plan B". Daty premiery obu produkcji zostaną podane później.

Zobacz też:

Netflix: Twórca "The Umbrella Academy" za sterami "Horizon Zero Dawn"

"Dekameron": Netflix nakręci ekranizację!

"Gabinet osobliwości Guillermo del Toro": Maraton horroru już w październiku!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale | Cobra Kai | Emily Deschanel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama