Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 440
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jung Chae-yul nie żyje. Gwiazda Netfliksa miała 26 lat

Południowokoreańska aktorka i modelka Jung Chae-yul nie żyje. Została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu, przyczyna śmierci nie jest znana. Miała zaledwie 26 lat.

Jung Chae-yul nie żyje. New York Post donosi, że południowokoreańska aktorka i modelka została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Miała zaledwie 26 lat. Wiadomość o śmierci Chae-yul przekazała jej agencja we wtorek, przyczyna śmierci pozostaje nieznana.

"Musimy przekazać wam druzgoczące wieści. Aktorka Chae-yul opuściła nas 11 kwietnia. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez pogrążoną w smutku rodzinę uroczystości pogrzebowe będą miały charakter prywatny. Z całego serca prosimy was o nierozpowszechnianie plotek i spekulacji dotyczących jej śmierci" – przekazała agencja Management S, w rozmowie z MK News.

Reklama

"Nasza Chae-yul była bardzo pracowita. Była przyjaciółką o wielkim sercu" – powiedział dyrektor generalny agencji zarządzającej Chae-yul, cytowany przez Independent. "Moim zdaniem trudno opisać słowami, jak niesamowita była jako aktorka".

Jung Chae-yul ostatni post opublikowała 4 dni temu na Instagramie. Teraz w komentarzach fani łączą się w żałobie. Nie mogą uwierzyć, że ich ulubiona aktorka nie żyje.

Jung Chae-yul: Kim była?

Jung Chae-yul zadebiutowała jako modelka w reality show z 2016 roku "Devil's Runway". W 2018 roku wystąpiła w filmie "Deep". Sławę przyniosła jej rola w koreańskim serialu komediowym "Zombie Detective" z 2020 roku.

W ostatnim czasie była w trakcie kręcenia nowego serialu "Wedding Impossible", w którym miała zagrać główną rolę. Kilka godzin przed śmiercią, w sieci pojawił się post promujący produkcję. W związku ze śmiercią aktorki, zdjęcia zostały wstrzymane. 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy