Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 595
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jenna Ortega: Gwiazda "Wednesday" zdradziła swój ulubiony odcinek. Jest zaskoczenie!

Hitowa produkcja Netfliksa "Wednesday" sprawiła, że Jenna Ortega zyskała ogromną popularność. Fani pokochali jej kreację Wednesday Addams i docenili aktorkę. Gwiazda jednej z flagowej produkcji platformy przyznała, że ma swój ulubiony odcinek serialu.

Jenna Ortega: "Wednesday" stało się ogromnym hitem

Świat zwariował na punkcie serialu "Wednesday", który z miejsca stał się jedną z najpopularniejszych produkcji w historii Netfliksa. Jenna Ortega stworzyła idealną kreację Wednesday Addams a fani z niecierpliwością czekają na drugi sezon jej przygód. 

Jenna Ortega: Aktorka ma swój ulubiony odcinek serialu

Podczas niedawnego wydarzenia Netfliksa, Jenna Ortega pojawiła się wraz z resztą obsady na panelu poświęconym "Wednesday". Aktorzy odpowiadali na pytania widzów. Jednym z nich było zapytanie o ulubiony odcinek pierwszej serii. Ortega zaskoczyła odpowiedzią. Wskazała na trzeci epizod pt. "Przyjaciel czy wróg?", gdzie uczniowie szkoły Nevermore udają się do miasteczka z okazji Dnia Pomocy. Do jednej z jej ulubionych scen w całym serialu, należy ta, w której gra na wiolonczeli. Wskazała, że cały odcinek jest mocno niedoceniony.

Reklama

Jenna Ortega: "Wednesday" to jej wcielenie marzeń

Aktorka wcieliła się w córkę Morticii i Gomeza Addamsów. Wendesday, dorastającą studentkę Nevermore Academy, która będzie się mierzyć z mroczną tajemnicą z przeszłości, seryjnym mordercą terroryzującym miasto i... własnymi nadprzyrodzonymi mocami, które nie do końca jeszcze potrafi kontrolować.   

"Przez całe życie byłam porównywana do Wednesday Addams. Do zainteresowania się tym serialem wystarczyło mi przekonanie o tym, że dla Burtona jest to wymarzony projekt. Od razu zdradził mi również, jaka jest jego wizja wizualnej strony tego projektu" - zdradziła aktorka, której otrzymała rolę Wednesday Addams po zaledwie jednym przesłuchaniu i jednym spotkaniu z Burtonem.

Zobacz też:

Pedro Pascal: Ten gest jest jego znakiem rozpoznawczym. Wyznał, co oznacza

"Gra o Tron": Aidan Gillen zagrał kultową postać Littlefingera. Co robi dziś?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Wednesday | Jenna Ortega
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy