Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 589
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Griselda": Bał się jej sam Escobar! Netflix przedstawi historię Griseldy

Jedną ze styczniowych nowości na platformie Netflix będzie nowy serial kultowego "Narcosa". "Griselda" to opowieść o kobiecie, która stworzyła jeden z największych karteli narkotykowych w historii. W tytułową rolę wcieli się Sofia Vergara.

"Griselda": O czym opowiada serial?

"Griselda" to osadzony w Miami lat 70. i 80. serial inspirowany życiem przebiegłej i ambitnej Kolumbijki Griseldy Blanco, która stworzyła jeden z najlepiej prosperujących karteli narkotykowych w historii. Blanco była zabójczą mieszanką okrucieństwa, którego nikt się po niej nie spodziewał, i wielkiego uroku osobistego" - czytamy w oficjalnym opisie serialu.

W serialu w głównej obsadzie znaleźli się także Alberto Guerra, Christian Tappan, Martín Rodríguez, Juliana Aidén Martinez, Vanessa Ferlito i Carolina Giraldo.

Sofia Vergara: Kariera

Pierwszym amerykańskim filmem pełnometrażowym, w którym wystąpiła, były "Wielkie kłopoty" (2002) Barry'ego Sonnenfelda. Akcja kryminalnej komedii rozgrywała się w większości na lotnisku w Miami, które opanowuje kosmiczny chaos, gdy tajemnicza walizka wzbudza zainteresowanie ochrony.

Reklama

Przełomem w jej karierze był angaż do serialu "Współczesna rodzina" (gdzie wcielała się w postać Glorii Delgado-Pritchett). Telewizyjna produkcja przyniosła Vergarze prawdziwą rozpoznawalność. Chwalona przez krytyków, uwielbiana przez widzów i obsypana nagrodami seria utorowała jej drogę do kariery i zapewniła po cztery nominacje do Emmy i Złotych Globów.

"Grisleda": To nie "Współczesna rodzina"

Producent wykonawczy "Griseldy", Eric Newman ("Narcos", "Narcos: Meksyk"), stwierdził, że oglądanie Vergary w tym serialu to wielki przywilej. Aktorka ma zaskoczyć niejednego widza sposobem ukazania ciemnych stron swojej bohaterki. To świetna szansa, aby zobaczyć popularną artystkę w zupełnie innym świetle - większości fanów jest bowiem znana przede wszystkim z ról komediowych.

"Griselda": Kiedy i gdzie oglądać?

Miniserial "Griselda" pojawi się na Netflix 25 stycznia 2024 roku.

Zobacz też:

"1983": Polski serial nakręcony z amerykańskim rozmachem. Mija 5 lat od premiery

"The Crown": Pokażą głośny pokaz mody. Kate wystąpiła w nim w prześwitującej kreacji

Nowy polski serial kryminalny od Netfliksa. Z taką obsadą musi się to udać!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale | Narcos
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy