Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 601
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Emily w Paryżu": Święta z Emily? Znamy datę premiery trzeciego sezonu!

Lily Collins powraca w trzecim sezonie "Emily w Paryżu"! Dla widzów, którzy nie mogą doczekać się nowych odcinków, mamy materiał wideo zapowiadający najnowszą część przygód Emily. Jak rozwinie się dramatyczna sytuacja... z grzywką?

W Paryżu trwają zdjęcia do trzeciego sezonu serialu "Emily w Paryżu". Na pierwszych udostępnionych przez platformę zdjęciach widzimy głównych bohaterów show: Lily Collins, Ashley Park (Mindy), Luciena Laviscounta (Alfie), Lucasa Bravo (Gabriel), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie), Samuel Arnold (Julien), Bruna Gouery'ego (Luc) i Williama Abadiego (Antoine).

Reklama

"Emily w Paryżu": Co wydarzy się w trzecim sezonie serialu Netliksa?

Rok po przeprowadzce z Chicago do Paryża, by podjąć wymarzoną pracę, Emily znajduje się na rozdrożu w praktycznie każdym aspekcie swojego życia. Mając do wyboru dwie zupełnie różne ścieżki będzie musiała zdecydować, jak daleko sięga jej lojalność - na polu zawodowym oraz uczuciowym. Co więcej, Emily będzie musiała rozważyć, co to oznacza dla jej przyszłości we Francji nie ustając przy tym w doświadczaniu kolejnych zaskakujących i pełnych przygód zwrotów akcji jakich dostarcza życie w Paryżu.

Zobaczcie materiał filmowy zapowiadający serial:

"Emily w Paryżu" od kuchni

16 sierpnia w sprzedaży pojawiła się książka kucharska, inspirowana przygodami Emily Cooper. W publikacji znalazły się dania autorskie takie jak "Gabriel’s Omelette", czy "Pierre’s Cracked Crème Brûlées". Nie zabrakło też francuskich przysmaków, na przykład ratatouille i pain au chocolat. Zaskoczeniem okazały się amerykańskie potrawy, takie jak cheeseburgery z bekonem. 

"Oparta na tym, co Francja ma najlepszego do zaoferowania, ta książka kucharska jest wypełniona kultowymi potrawami z Paryża, Prowansji i nie tylko, podkreślając kulinarne doświadczenia, przygody i nieszczęścia Emily" - mówi twórca serialu Darren Star.

"Emily w Paryżu": Kiedy i gdzie oglądać trzeci sezon?

Trzeci sezon "Emily w Paryżu" trafi na Netflix 21 grudnia!

Zobacz też:

TUDUM 2022: Netflix prezentuje zwiastun i listę tytułów wydarzenia dla fanów

"Emily w Paryżu 3": Netflix opublikował pierwsze zdjęcia z planu serialu

"Cyberpunk: Edgerunners": Fenomenalny powrót do dystopijnego świata

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Emily w Paryżu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy