Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12571
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Sieradzky i Jacob zagrają w "Na Wspólnej"?

Kuba, Liliana i Maciek z programu "Project Runway" zdradzili, jakie gwiazdy filmowe podziwiają, jakie telenowele lubią i jakie role chcieliby zagrać.


Finaliści programu "Project Runway" byli przepytywani przez internautów. Widzów interesowało, kto jest ulubionym aktorem młodych projektantów.

- Moja ulubiona aktorka... Postać Moniki, czyli Izabela Trojanowska w "Klanie". Naprawdę, gdyby nie ona, to myślę, że ten serial od 10 lat nie byłyby już emitowany. Ona ciągnie najlepiej ten serial - powiedział Maciej Sieradzky. Wygłosił też monolog dotyczący Krystyny Lubicz oraz potępił podmianę aktorki wcielającej się w rolę Beaty Boreckiej.

Jakub Bartnik powstrzymał kolegę przed dalszymi wywodami na temat ulubionego serialu: - Maciek, to nie ta stacja, może coś z "Na Wspólnej"?

Reklama

- "Na Wspólnej" to też ludzie mają dramaty. Ja się cieszę, że mam takie życie, jakie mam, bo tam się dzieje! - podsumował Sieradzky.

- Chcesz powiedzieć, że życie projektanta jest łatwe? - zaprotestowała Liliana Pryma.

- Łatwiejsze niż w "Na Wspólnej" na przykład. Ale ja już mam rolę dla siebie tam. Mógłbym być pracownikiem baru u Ziębów, bo to jest starsze małżeństwo.

- A ty zmywałbyś podłogę! - dodała Lila, poklepując po ramieniu Kubę.

Sieradzky kontynuował swoją wizję: - Przecież oni się długo nie mogą zajmować tym biznesem, więc oddaliby mi pałeczkę. Ja najpierw miałbym jakąś umowę śmieciową, nawet na czarno mógłbym pracować, a że już pracowałem wcześniej w gastronomii to by się wszystko fajnie wpisało. Potem zobaczyliby, że jestem fajny, mam pomysły, sprawdzam się i przepisaliby na mnie bar.

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy