Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12685
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Żona Jakuba Wesołowskiego w ogniu krytyki. Fani wzięli ją za... mężczyznę

Agnieszka i Jakub Wesołowscy tworzą od lat zgraną parę. Chętnie razem wyjeżdżają i dzielą się zdjęciami ze swoich wakacji. Małżeństwo z córeczką wybrało się ostatnio do Grecji, gdzie spędzali swój wakacyjny urlop. W sieci pojawiło się mnóstwo pięknych fotografii, dokumentujących ich wyjazd. Ostatni wakacyjny post to selfie pary. Fani oprócz komentarzy pełnych zachwytu pozostawili również takie, w których porównują żonę gwiazdy TVN do... mężczyzny.

Agnieszka i Jakub Wesołowscy

Jakub Wesołowski i Agnieszka Szczurek byli parą ponad osiem lat, gdy w końcu zdecydowali się powiedzieć sakramentalne "tak". Uroczystość odbyła się 14 czerwca 2014 roku w kościele Najświętszego Serca w Starej Miłosnej. W ślubie pary uczestniczyły tłumy, a sami małżonkowie nie ukrywali szczęście. Aktor do dziś jest szczęśliwym mężem, ale i ojcem - 5 lat temu na świat przyszła córka pary, Róża. Małżonkowie chętnie dzielą się za pośrednictwem mediów społecznościowych szczegółami ze swojego życia. Ostatnio cała rodzina wybrała się na greckie wakacje, gdzie spędziła miłe chwile na Rodos. Agnieszka Wesołowska uwieczniła wakacyjny czas na selfie, do którego pozowała z mężem. Nie wszystkim fanom spodobała się fotografia.

Reklama

Zobacz też: Żona Kuby Wesołowskiego - Agnieszka Wesołowska - na gorących fotkach z basenu!

Komentarze

Selfie pary podzieliło komentujących. Większość fanów zachwalała fotografię, jednak znaleźli się i tacy, którzy wytykali żonie aktora, że wygląda jak facet. 

"Myslalam ze po lewej jest facet"

"Omg.. dwoch facetow?����"

"Jak cudownie patrzeć na komentarze zazdrosnych złych ludzi,którzy życzą Wam źle, a Wy kochacie się i wiecie,że jesteście narażeni na to zmiezanie z gównem,ale Wasza miłość jest silniejsza. Nie daj się cudowna Kobieto, pokaż mi jako odbiorczyni Twojego profilu,że obserwuję Cię, bo dajesz mi przykład. Dajesz mi przykład"

"Piękni i młodzi"

Zobacz także: Julia Wieniawa odsłania opalone ciało nad polskim morzem. Fani: "ideał kobiety"

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy