Reklama

Żona Kuby Wesołowskiego - Agnieszka Wesołowska - na gorących fotkach z basenu!

Nadszedł czas urlopów. Polskie gwiazdy tłumnie ruszyły na wakacje. Z uroków lata korzysta między innymi aktor Kuba Wesołowski. Mężczyzna razem z żoną Agnieszką Wesołowską oraz córką Różą wybrali się na greckie Rodos. Szczęśliwy urlopowicze publikują w sieci pierwsze, słoneczne fotografie. Zdjęciami prosto z basenu zdążyła już pochwalić się ukochana aktora. Wesołowska w stroju kąpielowym zachwyciła internautów!


Rodzinne wakacje Kuby Wesołowskiego

Kuba Wesołowski z rodziną korzystają z uroków lata. Aktor razem z żoną i córką wybrali się na zagraniczne wakacje na Rodos. Do sieci trafiają pierwsze, wakacyjne fotografie.

Żona mężczyzny, Agnieszka Wesołowska podzieliła się kadrami prosto z basenu. Jej zdjęcia zachwycają!

Agnieszka Wesołowska zachwyca na zdjęciach w basenie!

Mimo że ich urlop dopiero się zaczął, żona aktora podzieliła się już z fanami pierwszymi fotografiami. Wesołowska opublikowała na swoim instagramowym profilu kadr, na którym widzimy jej męża oraz córeczkę. Uroczą fotografię opatrzyła opisem: "Nasz czas".

Reklama

Zobacz też: Jakub Wesołowski długo uczył się, jak być supertatą!

Niedługo później do sieci trafiły także zdjęcia kobiety. Żona aktora podzieliła się z internetowymi obserwatorami kadrami prosto z basenu! Agnieszka Wesołowska w oryginalnym stroju kąpielowym i kapeluszu na głowie oczarowała internautów!

Internetową galerię Wesołowskiej na Instagramie obserwuje aktualnie prawie 39 tys. użytkowników, którzy z zaciekawieniem przyglądają się publikacjom kobiety. Pod najnowszymi, wakacyjnymi fotografiami posypały się komentarze, a w nich same komplementy!

Autor: Aleksandra Biłas


RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje