Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3328. Wielka zmiana w życiu Eli!

W 3328. odcinku "Na Wspólnej" Ela będzie negocjowała fuzję swojej firmy. W tym czasie Julka zdoła uporać się ze swoimi problemami dzięki pomocy koleżanki. W odcinku 3328. "Na Wspólnej" Maks spotka się z Paulą, która jest w nim w ciąży. Tego, co się stanie później nie będzie mógł przewidzieć... Odcinek 3328. "Na Wspólnej" można obejrzeć 23.11 o godzinie 20:15 w TVN!

"Na Wspólnej": Odcinek 3328. Darek ma misję

Młody Zakościelny zamierza powiedzieć ojcu o rzekomym romansie Darka i Justyny. Żbik działa natychmiast - wciąga chłopaka w akcję przekazania pieniędzy szantażyście, który zaraz potem zostaje zatrzymany przez policję. Darek przekonuje zaskoczonego Tadzia, że właśnie o niego chodziło - mężczyzna miał dowody na jego niechlubną przeszłość! Czy młody Zakościelny uwierzy w mistyfikację Darka?

"Na Wspólnej": Julka wychodzi na prostą

Julka poprawia matematykę - wygląda na to, że dzięki przyjaźni z Melą wychodzi na prostą,. Tymczasem Elżbieta negocjuje fuzję swojej fundacji z międzynarodową firmą. Ela pamięta o radach Igora - jest twarda i nie zgadza się na całkowitą podległość zarządowi. Kostek jest wyraźnie zaskoczony jej postawą!

Reklama

Zobacz też: "Święty": Przemysław Cypryański w roli księdza!

"Na Wspólnej": Odcinek 3328. Rozterki Maksa

Maks spotyka się z Paulą, która jest z nim w ciąży. Rozmowa zostaje przerwana przez Wiktorka - przerażony synek nie może dobudzić matki! Okazuje się, że Ilona przesadziła z lekami i alkoholem. Maks nie może jej zostawić samej z dzieckiem... Brzozowski jest w kleszczach - w tym czasie Paula spotyka się z jego matką!

"Na Wspólnej": Odcinek 3328. Gdzie oglądać?

3328. odcinek "Na Wspólnej" można obejrzeć 23.11 o godzinie 20:15 w TVN!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: ​"Na Wspólnej"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje