Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12739
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3326. Smolny zostanie bez dachu nad głową?

W odcinku 3326. "Na Wspólnej" Smolny zostanie bez dachu nad głową. Jakby tego było mało, zacznie widzieć... zmarłych! Czy uda mu się pokonać przeciwności losu? Przekonamy się o tym, oglądając 3326. odcinek "Na Wspólnej", który zostanie wyemitowany 18.11 o godzinie 20:15 w TVN!

"Na Wspólnej": Odcinek 3326. Smolny bez dachu nad głową?

Daniel pokazuje mamie zdjęcie, które znalazł w laptopie Lary. Basi to nic nie wyjaśnia, ale prosi syna o dalszą czujność... Do domu wraca nabuzowany Smolny - pod byle pretekstem agresywnie naskakuje na Przemka. Dochodzi do karczemnej awantury! Basia nie wytrzymuje - każe mężowi się wyprowadzić! W nocy pijany Smolny widzi Rafała - nieżyjącego kolegę z poprawczaka...

"Na Wspólnej": Odcinek 3326. Paweł podejrzewa, że żona zdradza go z jego bratem!

W obliczu choroby nowotworowej Emil w tajemnicy podejmuje decyzję, że zamrozi swoje nasienie... Beata na uboczu namawia go, że muszą o jego chorobie powiedzieć Pawłowi. Wójcik z daleka obserwuje ich rozmowę i widzi ich bliskość. Dla niego sprawa jest jasna - żona zdradza go z jego bratem!

Reklama

Zobacz też: "Planeta singli. Osiem historii": Poznaliśmy datę premiery serialu!

"Na Wspólnej": Odcinek 3326. Nowe dziecko u Bergów

Marcelina przeprasza Bergów za kłamstwo - ona już nie wie jak walczyć z mężem, który nie dopuszcza myśli, że jego dziecko wymaga leczenia u psychiatry. Pod wpływem emocji kobiecie niebezpiecznie wzrasta ciśnienie i trafia do szpitala. Ojciec Tymka prosi Bergów, żeby... zajęli się jego synkiem!

"Na Wspólnej": Odcinek 3326. Gdzie obejrzeć?

3326. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany 18.11 o godzinie 20:15 w TVN!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy