Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12297
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Marta Wierzbicka bez nowych propozycji! Gwiazda jednej roli?

Polscy widzowie poznali ją dzięki roli w "Na Wspólnej". Gdy zaczęła grać w serialu, miała zaledwie 15 lat. Młoda aktorka dorastała na oczach widzów, którzy nie kryli swojego rozczarowania, gdy po 12 latach zrezygnowała z udziału w serialu. Dzisiaj żali się, że nie dostaje nowych propozycji...

Dorastanie na ekranie

Marta Wierzbicka urodziła się 30 stycznia 1991 roku w Warszawie. Od 2006 roku wciela się w rolę Oli Zimińskiej w serialu "Na Wspólnej". To właśnie ten serial przyniósł jej największą popularność. Swojego przesłuchania do produkcji TVN nie wspomina najlepiej. Pewnego dnia w jej gimnazjum pojawił się serialowy Roman, czyli Waldemar Obłoza, który poszukiwał aktorki mającej zagrać Olę Zimińską. 

Z "Na Wspólnej" była związana przez 12 lat. Niespodziewanie zdecydowała się na odejście z produkcji. Fani młodej aktorki nie kryli swojego zdziwienia. W maju 2017 ostatni raz gościła na planie. Jej bohaterka, po serii dramatów miłosnych i rodzinnych, postanowiła opuścić Polskę. Po dwóch latach nieobecności wróciła na chwilę na plan serialu i znowu zniknęła. 

Reklama

Marta Wierzbicka o swoim sposobie na podróżowanie 

Życie po "Na Wspólnej"

Niestety, po odejściu z "Na Wspólnej" nie udało jej się na dłużej zagościć w telewizji czy w kinie. Zagrała kilka małych ról. Aktorka rozwija się za to na deskach teatrów. Można ją było zobaczyć w przedstawieniach Teatru Capitol, Komedia czy Kamienica. 30-latka niedawno gościła w programie Żurnalisty, w którym nie kryła rozczarowania jej życiem zawodowym po odejściu z "Na Wspólnej". 

Marta Wierzbicka dodała również, że mimo swoich chęci nie jest zapraszana na castingi. Twórcy nadal widzą ją głównie jako Olę z "Na Wspólnej". 

Tak mieszka Marta Wierzbicka. Klimat retro w nowoczesnym wydaniu 

ZOBACZ TEŻ: Anna Mucha pozuje z ciążowym brzuszkiem. Katarzyna Cichopek zareagowała: "Gratulacje! Wszystkiego najlepszego"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy