Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12695
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Makabryczny wypadek Zuzy! Tak Socha pożegna się z serialem?

Czy poznaliśmy zakończenie wątku Zuzy (Małgorzata Socha) w "Na Wspólnej"? Zgodnie z najnowszymi informacjami lubiana bohatera zginie w wypadku samochodowym!

Małgorzata Socha odchodzi z "Na Wspólnej"

Pierwsze informacje dotyczące jej rzekomego odejścia z serialu TVN pojawiły się po tym, jak aktorka nie pojawiła się na planie nowej czołówki "Na Wspólnej". "Terminy się nie zgrały"- zdradzała wtedy osoba z produkcji w rozmowie z "Super Expressem". "Dodatkowo, jakoś szczególnie nie zależało jej, żeby zjawić się na zdjęciach" - dodało źródło tabloidu.

"SE" ustalił również, że w nowych odcinkach Małgorzata Socha pojawiała się będzie gościnnie. "Kamil zauroczy się koleżanką z pracy do tego stopnia, że zaniedba borykającą się z poważnymi problemami, Zuzę" - można było przeczytać w tabloidzie.

"Na Wspólnej": Wypdadek Zuzy

Reklama

Jak donosi SuperExpress, w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" Zuza (bohaterka grana przez Małgorzatę Sochę) ulegnie makabrycznemu wypadkowi. Trafi do szpitala i zapadnie w śpiączkę, z której już się nie wybudzi, a Kamil (Kazimierz Mazur) nie zdąży przyznać się do zdrady ani poprosić ją o wybaczenie. Poczucie winy sprawi, że coraz częściej zacznie zaglądać do kieliszka.

"Na Wspólnej": Dlaczego Małgorzata Socha zrezygnowała z serialu?

Okazuje się, że wszystko przez brak czasu. Małgorzata Socha jako jedna z najpopularniejszych aktorem, nie może bowiem narzekać na brak ról oraz kontraktów reklamowych. 

Z kolei w rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post dodała:

"To jest kolejny krok. Ja myślę, że to jest taka decyzja, którą było mi bardzo trudno podjąć, ale z drugiej strony, to też jest taki wyjątkowy dla mnie projekt i myślę, że będzie mi trudno tak do końca zrezygnować. Grałam tam 16 lat, Myślę, że widzowie zżyli się z moją postacią. Ja myślę, że jestem gotowa na nowe wyzwania".

Zobacz też:

"Na Wspólnej": Odcinek 3533. Jarek ulegnie urokowi Luśki?

"Na Wspólnej": Odcinek 3532. Córka Bergów sparaliżowana!

"Na Wspólnej": Odcinek 3531. Bergowie stracą córkę?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Małgorzata Socha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy