Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12297
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3533. Jarek ulegnie urokowi Luśki?

W 3533. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 30 listopada, o 20.15. w TVN) Luśka rozgości się w mieszkaniu Bergów i będzie starała się zbliżyć do Jarka. Planuje odbić męża siostrze? Poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej": Odcinek 3533. Między Jarkiem a Luśką iskrzy?

Luśka bardzo swobodnie czuje się u Bergów - paraduje w seksownej koszulce nocnej. Ma jakiś plan?! Tymczasem Junior odkrywa, że Enigma wrzucił do sieci filmiki z przebierającymi się w szatni koleżankami z ich szkoły. W dodatku kumpel oznajmia, że będą na tym... zarabiać!

"Na Wspólnej": Odcinek 3533. Karol wyląduje w łóżku z... Alą!

Dex namawia brata, żeby zakręcił się koło Ali. Karol nie chce - twierdzi, że nie potrafi zapomnieć o Magdzie! Próbuje się z nią umówić, ale kiedy widzi ją w towarzystwie chłopaka, z którym ostatnio imprezowała, trafia go szlag! Karol zaprasza do siebie Alę - dziewczyna wie, czego chce i... to dostaje!

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3533. Marta współczuje Fabianowi

Marta i Fabian spotykają w szpitalu córkę pani Walerii. Krystyna nie ma odwagi wejść do matki - za dużo przez nią wycierpiała! Operator Leśniewskiej przekonuje córkę staruszki, żeby jej wybaczyła. Widząc córkę, pani Waleria jest... szczęśliwa! Tymczasem Fabian opowiada Marcie o dramacie swojego życia. Leśniewska jest bardzo poruszona.

"Na Wspólnej": Odcinek 3533. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3533. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w środę 30 listopada, o 20.15 w TVN.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy