Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12795
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Małgorzata Socha potwierdziła plotki. Dlaczego odchodzi z "Na Wspólnej"?

42-letnia aktorka od dawna należy do grona najpopularniejszych aktorek w Polsce. Dużą popularność przyniosła jej m.in. rola w serialu "Na Wspólnej". Od pewnego czasu pojawiały się plotki dotyczące rzekomego odejścia z produkcji. Małgorzata Socha postanowiła w końcu odnieść się do tych komentarzy. Dlaczego po 15 latach żegna się z rolą Zuzy?

Małgorzata Socha odchodzi z "Na Wspólnej"

Dzięki serialowi "Na Wspólnej" Małgorzata Socha zdobyła popularność, a za jej udaną rolą w produkcji przyszły kolejne propozycje. W ostatnich latach aktorka skupiała się jednak przede wszystkim na grze w serialu "Przyjaciółki", który widzowie śledzą na antenie Polsatu. 

Pierwsze informacje dotyczące jej rzekomego odejścia z serialu TVN pojawiły się po tym, jak aktorka nie pojawiła się na planie nowej czołówki "Na Wspólnej". "Terminy się nie zgrały"- zdradzała wtedy osoba z produkcji w rozmowie z "Super Expressem". "Dodatkowo, jakoś szczególnie nie zależało jej, żeby zjawić się na zdjęciach" - dodało źródło tabloidu. 

Reklama

"SE" ustalił również, że w nowych odcinkach Małgorzata Socha pojawiała się będzie gościnnie. "Kamil zauroczy się koleżanką z pracy do tego stopnia, że zaniedba borykającą się z poważnymi problemami, Zuzę" - można było przeczytać w tabloidzie. 

Dlaczego zrezygnowała z roli?

Doniesienia tabloidu bardzo zaniepokoiły fanów serialu. W końcu sama aktorka postanowiła odnieść się do komentarzy i rozmowie z "Faktem" potwierdziła, że stałe żegna się z serialem. "Tak, pomału żegnam się z serialem..." - przyznała ulubienica widzów. 

Aktorka wyjaśniła również powody swojej decyzji. Okazuje się, że wszystko przez brak czasu. Małgorzata Socha jako jedna z najpopularniejszych aktorem, nie może bowiem narzekać na brak ról oraz kontraktów reklamowych. 

"Dla mnie było to bardzo trudne i długo się wahałam, bo byłam bardzo zżyta z produkcją, z aktorami. Poczułam jednak, że muszę zacząć robić coś innego i potrzebuję więcej przestrzeni na życie rodzinne. Musiałam z czegoś zrezygnować, żeby zachować życiowy balans. Nie można mieć wszystkiego" - przyznała Socha. Nie wiadomo jeszcze, jak zakończy się wątek Zuzanny. "Nie mogę nic powiedzieć, trzeba oglądać serial!" - powiedziała Socha. 

"Przyjaciółki": Co zobaczymy w finale?

Aktorka na pewno pojawi się za to w kolejnym sezonie "Przyjaciółek". Stacja Polsat zamierza wyprodukować kolejne serie, które będą trafiać do bieżących ramówek. 17 listopada widzowie będą mogli zobaczyć finał 20. sezonu. Nie zabraknie w nim wielkich emocji. A postać Ingi, w którą wciela się Socha, czekają szczególnie trudne chwile. Kobieta będzie bowiem przetrzymywana w domu przez Rafała, który stał się o nią chorobliwie zazdrosny. Zamknie Ingę w domu "dla jej własnego dobra".


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Małgorzata Socha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy