Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12607
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Joanna Jabłczyńska prosto z łóżka! Aktorka chwali się zdjęciami

Joanna Jabłczyńska cieszy się niemałą sympatią widzów od lat. Aktorka jest świadoma swojej popularności i stara się utrzymywać stały kontakt z fanami. Ostatnio w jej wirtualnej galerii pojawiła się relacja z wyjazdu na urlop.

Joanna Jabłczyńska na urlopie nad morzem

Joanna Jabłczyńska jest obecna w mediach od dekad. Aktorka już w dzieciństwie prezentowała rozmaite talenty. Od najmłodszych lat pojawiała się w telewizji. Wierni fani z pewnością pamiętają z takich produkcji, jak np.: "Trzy szalone zera", "Nigdy w życiu", "Dlaczego nie" czy "Na Wspólnej", gdzie od dwóch dekad wciela się w postać Marty. Wokalnymi i tanecznymi umiejętnościami zachwyciła też w programach rozrywkowych: "Twoja twarz brzmi znajomo", "Jak oni śpiewają" i "Taniec z gwiazdami".

35-latka cieszy się niemałą popularnością i chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Ostatnio postanowiła podzielić się kadrami z wyjazdu nad morze. Jak sama przyznaje, Bałtyk po sezonie jest idealnym miejscem na urlop

Joanna Jabłczyńska w pościeli

Reklama

Wśród publikacji, które pojawiły się na jej instagramowym profilu znajdziemy również kadr, który rozbudził wyobraźnię internautów. 35-latka opublikowała fotografię prosto z pościeli. Promienny uśmiech może być dowodem na to, że czas spędzony na wyjeździe jest niezwykle przyjemny.

Obserwatorzy aktorki nie czekali zbyt długo z reakcją. Pod zdjęciem z sypialni błyskawicznie pojawiła się lawina serduszek i dziesiątki miłych słów.

Zobacz też:

Maja Ostaszewska w ogniu krytyki!

Cezary Żak dumny z córek! Wzruszające słowa aktora

Agnieszka Hyży urodziła!

Autor: Katarzyna Solecka

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Jabłczyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy