Reklama

Marcelina Zawadzka bez skrępowania eksponuje swoje wdzięki

Marcelina Zawadzka wypoczywa na wakacjach! Modelka wybrała się do malowniczej Tajlandii, a w swoją podróż wzięła także... internautów! Na nowych zdjęciach Zawadzka pozuje w zwiewnej kreacji, która - w połączeniu z wiatrem - dała przyciągający oko rezultat. Lato to czas… podróży! Taki wniosek można wyciągnąć, śledząc instagramowe relacje gwiazd; swoje wakacyjne „pocztówki” wysyłają internautom bowiem m.in.: Ewelina Lisowska, Alicja Janosz czy Marcelina Zawadzka.

Piękna Miss z 2011 roku, a także była współprowadząca "Pytanie na śniadanie" rozpieszcza swoich obserwatorów, publikując coraz to nowe kadry. Modelka obecnie wypoczywa w Tajlandii, gdzie "ładuje akumulatory", biorąc udział w rozmaitych aktywnościach. Zawadzka znalazła także czas na szybką sesję fotograficzną na plaży, a kilka kadrów z tego spontanicznego projektu właśnie zasiliło jej Instagram.

Marcelina Zawadzka postawiła na wakacyjną kreację, podkreślającą jej biust, a także odsłaniającą nieco ciała. Całość dopełniły gustowne dodatki w postaci delikatnej biżuterii, a nawet kwiatu we włosach. Dodatkowo swoistym "stylistą" okazał się... wiatr, który podwiewał wspomniany strój, co widać w szczególności na ostatniej fotografii.  Wszystko to sprawiło, że Marcelina wprost oczarowała użytkowników sieci.

Reklama

Internauci komplementują Marcelinę Zawadzką na Instagramie

Instagram Marceliny Zawadzkiej śledzi spora grupa fanów - to już 616 tysięcy! Nie dziwi więc spora liczba komentarzy pod najnowszym postem modelki, w którym oczywiście prym wiodą komplementy. W ciekawy sposób nowe fotografie Marceliny skomentowała Patricia Kazadi:

Inni internauci także nie omieszkali odnieść się do wyglądu modelki, przelewając swoje myśli na "internetowy papier":

"Tak musi wyglądać raj, piękna kobieta w pięknej scenerii",

"Zjawiskowo",

"Afrodyta",

"Jak tu pięknie wyszłaś, tak lekko, kobieco i zwiewnie".

My także jesteśmy pod ogromny wrażeniem nowych zdjęć Marceliny Zawadzkiej i oczywiście czekamy na więcej!

Autor: Sabina Obajtek

Czytaj więcej:

Aleksandra Szwed zdradziła płeć dziecka

David Harbour: Rola w "Stranger Things" przygotowała go do ojcostwa

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne