Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 16166
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tajemnicza choroba pacjentki

Na OIOM w szpitalu Leśnej Górze trafi elegancka kobieta około sześćdziesiątki. Nikt nie potrafi zdiagnozować choroby, na którą cierpi.

"Wpadam w ciężką chorobę, która jest śmiertelna jeśli się jej nie zdiagnozuje w porę, a lekarze - niestety - nie wiedzą co mi jest. Objawy przypominają zawał serca lub zapalenie trzustki. Żadna z tych diagnoz nie jest prawidłowa" - opowiada na gorąco Magdalena Cwenówna, grająca Wandę.

Reklama

Jak zwykle lekarze z Leśnej Góry bardzo troskliwie zajmują się chorą i zlecają coraz to nowe badania, by odkryć jaka przypadłość męczy ich pacjentkę. Obok nich na sali, gdzie leży Wanda, ciągle pojawia się opiekujący się nią dużo młodszy mąż...

"Mężczyzna którego gram jest bardzo czuły i opiekuńczy dla swojej starszej żony, a tak naprawdę chodzi mu o testament, który został zmieniony na jego niekorzyść, krótko przed jej przyjazdem do szpitala" - wyjaśnia całą sytuację Tomak Sobczak, grający Szpakowatego.

Jak się okazuje powód zmiany testamentu i powód choroby jest ten sam. Nerwy związane ze zdradą męża. Gdy Wanda postanawia, że rozstanie się z niewiernym małżonkiem choroba mija bezpowrotnie. Lekarze w końcu odkrywają, że tajemnicza dolegliwość, która ją męczyła to Tako-Tsubo, nietypowa wada serca związana z dużym stresem.

Czy lekarze będą w stanie pomóc kobiecie? Dowiemy się w 362 odcinku serialu "Na dobre i na złe".

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje