Na dobre i na złe
Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 86009
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Odcinek 913. Powraca do serialu. Pomoże Falkowiczowi

W 913. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 13 marca o godz. 20.55 w TVP2) do Leśnej Góry wróci wybitny aktor Grzegorz Małecki, fanom seriali doskonale znany m. in. jako psychoterapeuta Adrian Bielewicz z "Przyjaciółek", Szczerb z "Polowania na ćmy" czy Marek z "Rodziny na Maxa". Grany przez niego Rajmund Bacewicz obieca Falkowiczowi (Michał Żebrowski), że pomoże mu dopaść Sarę (Agnieszka Kawiorska), przez którą stracił dorobek całego życia i musiał ogłosić upadłość konsumencką.

Przypomnijmy, że Rajmund Bacewicz po raz pierwszy trafił na SOR w Leśnej Górze w 897. odcinku jako bezdomny filozof z podejrzeniem zatorowości płucnej i objawami depresji. Bardzo szybko znalazł wspólny język z profesorem Falkowiczem. Panowie zgadali się wówczas, że obaj zostali wyrolowani przez kobietę. To właśnie Mundek uświadomił Andrzejowi, że brak dachu nad głową wcale nie jest najgorszy. Najtrudniej jest pokonać barierę wstydu. 

Przy okazji Falkowicz poinformował Rajmunda, że w szpitalu jest pół etatu dla palacza i mały pokoik przy kotłowni. Mundek, jak się niebawem okaże, zgłosił się do kadr i dostał tę posadę. 

Reklama

"Na dobre i na złe": Odcinek 913. Mundek postanowi odwdzięczyć się Falkowiczowi za pomoc

Tego dnia zbulwersowany Andrzej poczuje potrzebę zwierzenia się Mundkowi. 

- Muszę się komuś wyżalić, a ty jesteś jedyny, który mnie zrozumie – rzuci Falkowicz, zapraszając konserwatora urządzeń ciepłowniczych do swojego gabinetu.

- Co się stało? – zapyta Bacewicz. 

- Wyobraź sobie, że znowu wezwali mnie na komisariat, znowu musiałem się tłumaczyć! Muszę się tłumaczyć, że nękam Sarę. Ja! Chociaż to ona mnie okradła! – zrelacjonuje wzburzony Andrzej.

 - Coś wymyślimy. Człowiek jest istotą kombinującą… - spróbuje pocieszyć przyjaciela Mundek. 

- Wymyślimy. Ciekawe, co? – westchnie profesor. 

"Na dobre i na złe": Odcinek 913. Mundek zastawi pułapkę na Sarę

Tymczasem Mundek pożyczy od dawnego znajomego bardzo drogi samochód i eleganckie ubrania. Tym sposobem przeistoczy się w majętnego biznesmena i nawiąże kontakt z Berezińską. Znajdzie przebiegły sposób, by zaprosić oszustkę na wytworną kolację. 

Gdy Sara złapie przynętę, Mundek wyśle Falkowiczowi SMS tej treści: "Właśnie poznałem TWOJĄ SARĘ. Będzie dobrze".

Co wydarzy się dalej?

"Na dobre i na złe": Odcinek 913. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 913. odcinek "Na dobre i na złe" zostanie wyemitowany w środę 13 marca o godz. 20.55 w TVP2.

Czytaj więcej: "M jak miłość": Odcinek 1785. Pocałuje byłą żonę! Wyzna jej uczucia

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy