Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81852
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“Na dobre i na złe": Latoszek z Agatą, a Hana z... Radwanem?

W 16. sezonie najpopularniejszego polskiego serialu medycznego. cały szpital w Leśnej Górze będzie żył sprawą Witka (Bartosz Opania) i Leny (Anita Sokołowska). Przemek (Marcin Rogacewicz) i Klaudia (Julia Wyszyńska) stracą pracę, a Hana (Kamilla Baar) zbliży się do... Radwana (Mateusz Damięcki). Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w “Na dobre i na złe"!


Reklama


Wściekła Lena zdecyduje się wystąpić z pozwem przeciwko klinice, w której o mały włos jej mąż nie pożegnał się z życiem w wyniku niefortunnego wypadku.  

Odszkodowanie dla Latoszków

Ostatecznie do rozprawy jednak nie dojdzie, bo dyrektor Stefan Tretter (Piotr Garlicki) zaproponuje podpisanie ugody. Efekt? Latoszek dostanie  horrendalne odszkodowanie, przez  co szpital pogrąży się w problemach finansowych.

Czy duże pieniądze przyniosą szczęście Lenie i Witkowi? Niestety, niekoniecznie. Po raz kolejny okaże się bowiem, że Latoszka nadal jakaś tajemnicza siła ciągnie do Agaty (Emilia Komarnicka). I bynajmniej nie skończy się na jednym pocałunku w pierwszym odcinku nowej serii...

Lecz nie zdradzimy, czy Lena się o tym dowie i jak to ewentualnie przyjmie. Ujawniamy za to, że po długiej rehabilitacji Witek będzie mógł wrócić do czynnej pracy w szpitalu. 

Zmiany personalne

W Leśnej Górze nastąpią zmiany personalne. Wiki (Katarzyna Dąbrowska) zwolni Przemka (Marcin Rogacewicz). Nowym rezydentem zostanie Jan Stanisławski (Krzysztof Kwiatkowski). Pracę straci też Klaudia (Julia Wyszyńska).

W nowych okolicznościach Przemek zdecyduje się na urlop tacierzyński. Jego ukochana Ola (Anna Karczmarczyk) spokojnie więc będzie mogła poświęcić się karierze zawodowej i... nie tylko. Jako jedyna z całego personelu polubi nowego rezydenta i będzie okazywać mu sympatię. Co z tego wyniknie?

Ocieplą się stosunki na linii Hana (Kamilla Baar)-Radwan (Mateusz Damięcki). Widzowie dowiedzą się, jak nowy ordynator ginekologii utracił żonę. Czy będzie za to szukał zemsty na Gawryle (Marek Bukowski)?

Adam (Grzegorz Daukszewicz) zdecyduje się ratować umierającego brata (Michał Żebrowski), a skłócona z Agatą Wiki wyprowadzi się do Tomasza (Ireneusz Czop).

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje