Na dobre i na złe

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 12152
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Na dobre i na złe": Filip Bobek na planie

Ekipa "Na dobre i na złe" właśnie zaprezentowała nam zdjęcie nowego lekarza. Zobaczcie, jak prezentuje się Filip Bobek w nowym, serialowym wcieleniu.

W 692. Odcinku, który zobaczymy 31 stycznia,  poznamy Marcina Molendę - przystojnego medyka, który dołączy do grona pracowników podwarszawskiej placówki.

- Pewnego dnia mój bohater Marcin pojawi się w Leśnej Górze. Wydaje się, że jego CV zrobiło wrażenie na dyrekcji szpitala. W końcu, jak go określają, jest wschodzącą gwiazdą anestezjologii - zdradził nam wcześniej Filip Bobek.

Jednak na jaw wychodzi, że Marcin leczy się z uzależnienia od alkoholu i narkotyków.

- Marcin to mężczyzna, który ma wiele twarzy. Do klubu anonimowych alkoholików doprowadziło go uzależnienie nie tylko od alkoholu, ale także od narkotyków. W przeszłości zajmował się też kradzieżami - mówi aktor i dodaje: - Na pewno jest to bohater niejednoznaczny.

Nie jest to pierwsza wizyta Filipa Bobka w Leśnej Górze. Dwanaście lat temu aktor pojawił się w 237. odcinku "Na dobre i na złe", w którym zagrał męża pacjentki. Wtedy był to tylko epizod, a teraz wszystko wskazuje na to, że zagości w Leśnej Górze na dłużej.

Reklamaswiatseriali.pl

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje