Reklama

Aleksandra Domańska oburzona! W wulgarnych słowach komentuje rzeczywistość

Aleksandra Domańska, którą ostatnio można było zobaczyć w głównej roli w serialu "Mecenas Porada", niedawno po raz pierwszy została mamą i przez ostatnie miesiące skupiała się głównie na macierzyństwie. W swoim ostatnim poście na Instagramie zdecydowała się jednak głośno wypowiedzieć na temat trudów pracy aktora i o swoim podejściu do kilkunastogodzinnego dnia pracy.

Aleksandra Domańska w ostrych słowach o "kulcie pracy"

Kiedy Aleksandra Domańska dostała główną, a zarazem tytułową rolę w serialu "Mecenas Porada" wydawało się, że kariera aktorki-aktywistki, do której przylgnęła łatka "problematycznej" w końcu potoczy się z prędkością światła. Tak się jednak nie stało. Intensywna praca na planie została nagle i nieoczekiwanie przerwana, produkcja ani stacja, dla której realizowany był serial, milczała. Do tej pory produkcja nie trafiła także na główną antenę. W kulisach mówiło się tylko o "domniemanej ciąży" Aleksandry, a ona sama zniknęła z przestrzeni publicznej. 

Reklama

Niedawno pojawiła się znów w swoich mediach społecznościowych, ogłaszając najpierw zaawansowaną ciążę, a następnie narodziny dziecka. Wróciła też do komentowania rzeczywistości i wyrażania swojego zdania na bieżące tematy, jak ostatnio... "kultu pracy". "Kultura zapier**** nie jest ok" - wrzuciła na Insta, opisując jednocześnie warunki w jakich wielokrotnie pracowała na planie.

Zobacz też: Julia Kamińska pokazała piersi w słusznej sprawie!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje