Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362437
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zemsta odtrąconej kochanki

SPOILER! Grażyna postanowi upozorować własną śmierć. Nie przewidzi jednak wszystkich okoliczności…

W odcinku 708. (emisja we wtorek, 22 grudnia) Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) wyśle Grażynie (Bożena Stachura) e-maila, w którym definitywnie zakończy ich romans.

Reklama

Co kochanka na to?

Postanowi zemścić się za odtrącenie. I tak jak okrutnie! Dojdzie do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie upozorowanie samobójstwa. Skąd wiadomo, że chodzi tylko o sfingowanie własnej śmierci? Świadczy o tym fakt, że tuż przed całą akcją zamówi do domu masażystkę i zafunduje sobie odrobinę luksusu. Czy osoba, która chce pożegnać się z życiem, myśli o masażu?

Po wyjściu masażystki Grażyna sprawdzi w Internecie, jak szybko działają leki na sen. Następnie wykona do męża Michała (Paweł Okraska) telefon, by umówić się z nim na kolację. Chwilę później połknie garść tabletek…

Grażyna będzie na sto procent pewna, że Michał znajdzie ją, zanim zagrozi jej prawdziwe niebezpieczeństwo. Nie przewidzi jednak wszystkiego i przedstawienie się nie uda. Powód? Łagoda dotrze na kolację z opóźnieniem, bo po drodze zepsuje mu się auto. Gdy po wielu perypetiach dotrze w końcu do domu, ona będzie nieprzytomna… Michał natychmiast wezwie pogotowie. Czy Grażyna przeżyje?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje